phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Error T3: Akcia neprobehla úspešne! nejde přidat rubriku
Zaslán uživatelem/kou: chopper (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-24, 19:55

zdravím místní borce..může mi nekdo poradit proč to nejde?? při přidání rubriky naskočí hláška viz předmet zprávy..neví nekdo co s tím?? zkoušel jsem hledat ve foru a pouzil uvedené návdy ale bez vysledne.. co treba vymazat celej topic a nahrat ho novej?? pokud to udelam smazou se i rubriky?? nebo co ma nastarosti razeni a vytvareni rubrik..nevi nekdo??

dekuji vsem za rady..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava chopper v 24.08.2007 19:57.

Re: Error T3: Akcia neprobehla úspešne! nejde přidat rubriku
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-24, 20:05

najdi si misto, kde je tahle hlaska zobrazena, nekde tam bude provedeni nejakeho sql dotazu, ktere se nepovedlo, tak si tam pridej vypsani chybove hlasky od MySQL pomoci funkce mysql_error() a podle ni se pak da chyba nejak napravit



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava MirekS v 24.08.2007 20:05.

Re: Error T3: Akcia neprobehla úspešne! nejde přidat rubriku
Zaslán uživatelem/kou: chopper (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-25, 22:10

hele no tak zase dobrej nejsem.. jak píšeš co mám udělat..viděl jsem,že je to problém celkem hodně uživatelů a toto se objevuje i u verze 2.80,a co třeba smazat ten topic a nahrát to znovu?

Re: Error T3: Akcia neprobehla úspešne! nejde přidat rubriku
Zaslán uživatelem/kou: chopper (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-05, 19:18

jelikož nikdo neví co s touto chybovou hláškou zkusil jsem napsat tvůrci phprs panu Lukášovi..zde je jeho odpověď.. zkusím udělat vše podle jeho rad..



Dobry den,

v zasade asi nemam moc co poradit. Mohu pouze rici, ze toto chybove hlaseni vyvola chyba pri provedeni SQL dotazu, ktery ma pridat novy zaznam do tabulky rubrik. Co to zpusobuje, to je otazka druha a na tu nejsem schopen odpovedet - ne bez 100% znalosti vasi konkretni instalace, stavu DB, apod.

Napadaji me takto od boku nasledujici priciny:

- chyba v tabulce rs_topic nebo jeji nedostupnost (obcas muze nastat problem s tzv. zamykanim tabulek)
- chybna struktura tabulky rs_topic - napriklad muze nastat pri nedokoncenem upgrade verze phpRS, apod. operacich
- chyba v kodu souboru atopic.php - ta muze nastat pouze pri vnejsim zasahu do souboru (nicmene nelze vyloucit ani chybu hardwaru, ktery narusi obsah tohoto souboru)

Vsechny vyse uvedene chyby je nutne jednu po druhe vyloucit a pripadne zjednat napravu.

Vice k tomu opravdu nelze rici.

S pozdravem
Jiri Lukas

Re: Error T3: Akcia neprobehla úspešne! nejde přidat rubriku
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-06, 07:39

jj mireks ti poradil dobre
najdi si v atopic.php radek s sqldotazem,tj. insertem do rs_topic a jako dalsi radek das toto: echo mysql_error();
mno mela by se ti zobrazit chybova hlaska kterou potrebujeme vedet ...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava marty v 06.09.2007 07:40.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.