phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
multilanguage
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-19, 18:31

Ako to bude riešené? Bude multijazyková podpora aj pre obsah šlánkov alebo len pre komunikačné rozhranie webu? Bude obsah článku v dB pre každá jazyk samostatne?
OT:
Zaujímavo to má vyriešené Pixy na www.wellstyled.com

Re: multilanguage
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-19, 18:45

Vyhlášená podpora multijazyčnosti ze strany phpRS bude rozdělena do několika fází, které budou postupně integrovány do phpRS a finálním cílem je možnost produkce článků v různých jazykových verzí. - Nicméně návrh takového řešení není jednoduchá záležitost a navíc se to dá řešit různými přístupy. To vše mě vrací k úvodní větě.

V rámci phpRS 2.6.5 budou dotvořeny jazykové slovníky; předpokládám, že se mi také podaří vytvořit i jazykové slovníky i pro administrační rozhraní. - Více se toho v této verzi nestihne.

Co se týče dalších verzí, tak je otázkou, jaký další pokrok přinese, ale jak jsem již řekl, je to priorita pro rok 2005 a to by mělo mluvit za vše.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

UTF-8
Zaslán uživatelem/kou: HJP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-20, 13:45

Hledal jsem na fóru něco k tématu kódován UTF-8, ale nic nenašel - v rámci multijazykové verze, přejde se na toto kódování? V Klingonštině sice nepíšu, ale myslím, že všechny ostatní jazyky by se reálně využili:-) A vzhledem k dosavadním problémům, jak se tluče převod databází, RSS a ani nevím, co všechno se mi už podačilo zmutovat, by bylo jednotné kódování skvělé.



PotterHarry.net největší web na phpRS
[img]http://wwp.icq.com/scripts/online.dll?icq=216718242&img=1[/img] 216718242 | IRC: HJP (irc.felk.cvut.cz) | Jabber: PotterHarrynet | MSN: potterharrynet(at)hotmail.com | Skype: potterharrynet |Team Speak: 82.117.151.146 heslo: kofola | Yahoo: potterharrynet

Re: multilanguage
Zaslán uživatelem/kou: Franky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-21, 09:48

Pravda, s kódováním databází mývám také problémy ;-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.