phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: kraml (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 01:53

NO a ja mam problemy s nahledama..vse sem udelal podle postupu..zacalo to neco ukladat...ale nevytvori se mi nahled..pise mi to nahled neexisuje..nevite cim to?

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 02:17

to ja ulozil do zuludku jednu klobasku. A je mi fajn, a vite proc?

tak to je presne tenhle dotaz....:-(

kde? local? hosting? typ_obrazku? GD? ....

BTW kluci slovensky slibili kristalovou kouli, no jeste nedorazila. Tak nevim, bud ji take nesehnali, nebo ji posta odcizila.. :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: cycling-diarycom (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 02:20

jA TOMU MOC NEROZUMIM ALE SNAD TO BYLO TIM, ZE SE TO VYTVARELO V ADR. KDE NEBYLY DOSTATECNY PRAVA.. NEVIM

uprava admina: existuji i mala pismenka... sice to vypada na nechteny capslock, ale stejne...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Michalek v 19.03.2005 10:37.

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 02:26

tak to snad dalo nejakou hlesku 'error'..

bud nastavit chmod na 0777 nebo pokud je mozne ovladat server tak chown ja.server pak je chmod 0775

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: kraml (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 11:15

No zas takovej kokot nejsem..ukladam normlani jpg...ten se normlane ulozi...v galerii si lze pak prohlidnout original..al jek jsem psal..pise to u toho nahled neni k dispozici...a to me vrta hlavou...

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 11:25

takze pokud nevytvori nahled, tak zapatrat smerem ke knihovne GD

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: kraml (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 11:31

Dekuju za odpovedet..myslis, ze by to mohlo byt verzi GD nebo nejakym spatnym nastavenim..divny titoz je,z e ve stary verzi to fungovalo..v te nove ne..prava jsou nastveny na 777...

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-19, 16:08

prepnou v gallery z GD2 na GD1 nebo autodetekce...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: dilong (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-21, 16:15

Nainstaloval som nove phpRS 2.6.5 - ale nejde mi v nom externa galeria. Robim s nou prvy krat, takze chyba je mozna aj z mojej strany

Ked dam vytvorit novu galeriu cez gallery.php vypisie mi to ze galeria bola vytvorena, ale ak dam Prehlad gallerii - vypise mi ze ziadna galeria nie je vytvorena. Pritom ju v administracnom nastroji v polozke "phpRS Gallery" vidim - tam mi ju to vytvori. Pozeral som aj na nastavovanie ale externa galeria sa nikde nenastavuje (resp. galeria v polozke phpRS Gallery - sa nenastavuje ci ma byt volne publikovana)

Uz som preliezol vsetky nastavenia a nemozem to spojazdnit. - ked dam do stlpca blok Galeria - Obrazky, tak je tam prazdne miesto. V internej galerii mam nahodene nejake obrazky - ale ako to mam dostat do externej - tak nato nemozem prist.

pls, pomozte mi niekto skonfigurovat tuto galeriu - dik.

dilong

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-21, 16:20

gallery je uz soucasti phpRS. me osobne se stalo, ze pomohlo odebrani a zpetne pridani pluginu v admin sekci. jinak new gallery tvori az prihlaseny ctenar. (pripadne admin, ale na to je takova obezlicka uz vicekrat zde popsana)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: cycling-diarycom (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-21, 16:21

Ja ti povim co s tim, Zahodit to! Je tu spoustu lidi co do to dela. Kazdej neco vyrobi a pusti to ven, nez aby to poradne otestoval! Ostuda! Galerie je prakticky nefunkcni. Muisis tam menit vlastnicka prava apod. Podle mne je to cele spatne vymyslene, koncepcne je to chybne i programatorsky. Ja programuji ve Win32 a tohle bych nikdy nevypustil, to co tady testujeme jako paka! Ja uz s tim skoncil. Nadobro! Budu prechazet na jiny system... Ahoj

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-21, 16:35

cycling-diarycom napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Ja uz s tim skoncil. Nadobro! Budu prechazet na jiny system... Ahoj

ano, a to je prave ta svoboda volby.




-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-21, 17:17

Ja ti povim co s tim, Zahodit to!
jojo, zahod to a uz se tu neukazuj

Je tu spoustu lidi co do to dela. Kazdej neco vyrobi a pusti to ven, nez aby to poradne otestoval! Ostuda!
Jo! Ostuda lidi!

Galerie je prakticky nefunkcni.
Aha?

Muisis tam menit vlastnicka prava apod.
Haha, to musis vsude - bez nastaveni pristupu k adresari to proste fungovat nebude

Podle mne je to cele spatne vymyslene, koncepcne je to chybne i programatorsky.
Navrhni lepsi reseni.

Ja programuji ve Win32 a tohle bych nikdy nevypustil, to co tady testujeme jako paka! Ja uz s tim skoncil. Nadobro! Budu prechazet na jiny system... Ahoj
Jeste ze neprogramujes ve Win16. Ahoj pako.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: ucitel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-21, 17:43

Mě galerie jede perfektně, michalkovi dík !!!!!

[http://www.divadlozatec.cz]
[http://www.zateckecountry.cz]

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-21, 22:23

Tak zkusím se od vášnivých diskuzí vrátit zpět k problému dilonga. Jak už na tomto fóru někde bylo napsáno, galérie se na webu neobjeví pokud neobsahuje žádný obrázek. Možná by to stálo za změnu - galerii zobrazit a napsat větu Galérie neobsahuje žádné obrázky. Co vy na to?

Přidání obrázků do galérií:
1) obrázky může přidat registrovaný čtenář do svých galéríí a do galérií kde vlastníci povolí přidávání obr od ostatních
2) u admina (a předpokládám, že stejně je to u redaktora a autora?) je to trochu krkolomější. Je potřeba se v jednom okně prohlížeče zalogovat do admin sekce a ve druhém okně pracovat (přidávat, mazat) s obr přes zpřístupněné odkazy.

A ještě jeden návrh na doplnění galérie:
Bylo by vhodné zakázat smazání KATEGORIE pokud obsahuje nějaké obr. Pokud se kategorie smaže, ukazuje media_category u obr na neexistující kategorii :-(. A ani pomocí úpravy obrázku na webu (v admin. rozhraní to funguje správně) se mi nová kategorie napodařila nastavit. Media_category se nastavila na 0.

Tak je to chyba - otestováno na obr. v existující kategorii, použití upravení obrázku změní Media_category na 0. Je někde chyba v zápise kategorie_id do Media_category. Verze galérie 0_99_500d.




Celkem upraveno 3×. Poslední úprava bkv v 22.03.2005 01:42.

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-22, 02:05

ale Misaku... to je prece GNU... a GNU==>SVOBODNA VOLBA...

takhle to prece funguje leta...
Navic, kdo nechce pouzivat svobodny soft, zustava jen na tech WIN. A take v nich programuje. Akorat jsou tu me takove trochu obavy.. zajimalo by mne, zda kazdy, kdo ty WIN pouziva, je ma legalne. A k tomu spoustu dalsiho softu. Protoze pokud budu programovat na WIN, tak nemam jen ty widle, ale take widlovsky prekladac a widlowske ja nevim co vsechno.. :-D Ten clovek musi byt desne bohaty...ROFL

Jen se ted desim, jak se nam rozmohou systemy, ktere nebudou zaplatovane. Po tech hlaskach od M$, ze kdo nema widle legalne, tak si nic nestahne na mne jde trochu *des*. Tech spamu uz chodi takhle dost, natoz az ti, kteri nebudou mit SP, budou ty viry rozesilat dal...
No nic klidne to presun do OT... :D

BTW ja si klidne zustanu u toho svobodneho software.. ROFL

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Galerie obrázků - secure error
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-22, 07:49

2 bkv: Tak to mi melo jit na mail :-)
Kouknu na to.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.