phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: jarous (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-27, 14:55

Dobré odpoledne,

po instalaci oficiálního pluginu svátky mi při přihlášení nového (zaregistrovaného) čtenáře vypíše tuto chybovou hlášku:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\www\pes\hnojnik_sdruzenine\www\svatek.php:1) in D:\www\pes\hnojnik_sdruzenine\www\readers.php on line 40

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at D:\www\pes\hnojnik_sdruzenine\www\svatek.php:1) in D:\www\pes\hnojnik_sdruzenine\www\readers.php on line 431

Díval jsem se již do souboru svatky.php tam je ale vše v pořádku. při instalaci jsem postupoval přesně podle návodu uvedeného v souboru svátky.php. Poraďte prosím v čem může být chyba. Jinak jsem s PhpRs verzi 2.6.5 spokojen a díky.

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: jarous (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-28, 09:16

tak tuto věc mám vyřešenou. Pokud totiž do souboru lengine.php includujete soubor svatek.php jak je uvedeno v návodu k instalaci v souboru svatek.php dojde při přihlašování k výše uvedenému chybovému hlášení.

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-29, 10:21

ja tedy nevim ale me to to hlaseni na 2.6.5 a ani na 2.8.0 nehodi

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-29, 14:16

Mno... zrejme pujde o ten kousek kodu, co vklada svatky (neni o primo plugin).

priznam se, ze jsem spise ocekaval, ze autor thredu rekne, kam vlozil "include_once".
Ale to ne, radeji svoji chybu nejak obejde (odstrani podivnym zpusobem)..

K cemu potom mame "require_once" ktery chybu vlozeni ukaze a zastavi provadeni scriptu...???


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: jarous (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-30, 21:57

Máte pravdu, že to není plugin pouze script ale autor scriptu doporučuje include_once a vložil jsem to hned za značku <?php. Díky za radu zkusím ještě require_once.

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-30, 22:08

asi takhle... (alespon na verzi 265)

layoutversion='popis verze';
layoutcss='css soubor';
layoutkodovani='kodovani layoutu';
include_once "svatek.php";


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: jarous (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-30, 22:17

Díky moc za radu

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-30, 22:48

NZ... :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: Hyena (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-27, 13:44

A máme to tu znova. phpRS 2.8.0: Po implementácii svatek.php a dnes.php mi to pri pokuse hlasovať v ankete z úvodnej stránky alebo pri pokuse prihlásiť sa ako registrovaný čitateľ vyhadzuje rovnakú hlášku ako hore kolegovi:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domains1/ws273900/public/www_root/lang/sl_sk.php:1) in /domains1/ws273900/public/www_root/trmyreader.php on line 184

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /domains1/ws273900/public/www_root/lang/sl_sk.php:1) in /domains1/ws273900/public/www_root/readers.php on line 396

Prezrel som všetky súbory, či tam nie sú niekde zbytočné prázdne riadky, sl_sk.php som pre istotu nahral znova rovno z distribúcie, ale výsledok je stále rovnaký. Na localhost mi to ide bez problémov.

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-27, 14:56

kdyz to pise "output started at /domains1/ws273900/public/www_root/lang/sl_sk.php:1" tak musi byt neco navic v tom sl_sk.php na prvnim radku

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: Hyena (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-27, 20:13

Je tam <?php - ani riadok, ani medzera naviac, ani nič iné...

Re: Cannot modify header
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-29, 19:07

V tom případě je to v UTF s hlavičkou :-)

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.