phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
transparentní kódovaní na ISOL
Zaslán uživatelem/kou: rumburak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-28, 21:42

mám problem, pouzil jsem verzi php 2.6.5 protože je to projekt ze začatku roku když estě novy PHPRS nebylo.
Běží mi to na WZ, mym loclahost na Lin i ve staričký triádě na win.
Po přenosu na ISOL se mi neukáže nic na uživatelský straně a v administraci vydim sice všechno, ale bez češtiny, při čemž v PHPmyAdmin češtinu vidim.
Mají tam tzv. transparentní kódování a už si sem skoro jistej že problém bude tady, raděj mi tam abych v Mysql dotazech používat toto @mysql_query ("SET NAMES latin2"); což mi příde dost šílený to měnit v celým PHPRS navíc si nejsem úplně jistý jestli to je opravdu tenhle problém pokud mně tu v tom někdo ujistí tak to možná i podstoupim.
Neví někdo jak z toho ven mimo změny hostingu což je krajní řešení.
Prosím i třeba skutečně jen o ujištění že má doměnka je správná nikdy jsem se s tímto nesetkal.

Re: transparentní kódovaní na ISOL
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-28, 22:25

které jsou již transparentní v kódovaní. Pro běžné použití volte následující postup volby kódování windows.

Kódování databáze
Nastavte po připojení kódovaní, např:
@mysql_query ("SET NAMES CP1250"); @mysql_query ("SET NAMES utf8"); @mysql_query ("SET NAMES latin2");

Příklad:
MySQL_Connect($SQL_Server, $SQL_Uzivatel, $SQL_Heslo);
MySQL_Select_Db($Databaze);
@mysql_query ("SET NAMES CP1250");

tohle se tu uz resilo, keywords=> "SET NAMES CP1250"

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.