phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 12:42

Jelikož se mi stalo, že můj info email nefunguje (při větším počtu čtenářů to prostě těm novým už nechodí, ptž se to posílá naráz), a uprava mi nefungovala, nabízím finanční odměnu za toto:

Vytvoření formuláře, kde vyplním předmět a obsah zprávy, to se následně rozešle všem čtenářům,ale rozkouskováno dejme tomu po 15ti minutách.

Tzn., že např 300 čtenářům se to rozešle,počká 15min, dalším 300, zase 15min počká atp.. Je to přiklad, ale holt to tak potřebuju. Není nutné do dát jako plugin do phpRS, stačí klasický formulář tedy stránka.

Emailové adresy by to mělo samozřejmě tahat z db phpRS - ctenari.

Navic bych tam jeste chtel vybrat, zda to poslat ctenarum (tedy vyse zminene), nebo redaktorum a autorum (v tomto pripade to odeslat naraz, bez nejakych casovych useku).

Je někdo, kdo by byl ochoten to naprogramovat?
Pokud ano, napište přibližnou částku za jakou jste ochotni něco podobného udělat.

Děkuji.

ps.: píšu to sem, poněvadž jsou zde lidé, kteří phprs rozumí, doufám, že to není zakázané (psát podobné příspěvky).

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 12:49

Takovou úpravu budeš ale muset něčím spouštět. v PHP nemáš možnost naprogramovat čekání 15 minut (tedy ne funkční) Musíš to něčím spouštět, cronem, nebo ručně. Máš to k dispozici? Bez toho to nepůjde

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 13:09

Ano, CRON je k dispozici.

Jo a ještě by se tam mohlo filtrovat neplatné emaily (v tomto smyslu:)

Jeslize je email neuveden, nebo je tam pouze @, tak email neposilat dotycnemu.

Samozrejme email poslat jen tomu, kdo ma zasilani infomacniho emailu v nastaveni uctu povoleno :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Curo v 19.03.2006 13:11.

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 12:00

Tie prachy radšej vraz do normálneho hostingu a nemáš problém ;)

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 12:40

Ja nemam problem s hostingem. Tech emailu je hodne obecne.
Opravdu neni nikdo, kdo by tuto zmenu mohl udelat?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Curo v 20.03.2006 12:41.

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 12:47

mno, ja to budu mit tak ze se to co hodku posle 100 lidem .... pomoci cronu samozrejme...
kde mas web? ja na bananu.cz , a tam poslanych vic nez 100 mailu naraz to berou jako spam a smuuula :-)
muj znamy na tom jiz "bobruje" a udajne bude treba upravit jen pak 2 php soubory... :-) Uz se tesim...a opet konecne mi pojedou infomaily
cauky


ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava marty v 20.03.2006 12:56.

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 12:50

Ja muzu poslat 500 emailu naraz, resp. pak to muze byt brano jako spam...

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 14:48

K tomu asi toľko: obmedzenie funkcie mail je vec konfigurácie hostingových služieb, takže MÁŠ problém s hostingom.

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 16:42

Ok, když jsem se bavil s administrátory Seznamu, tak pokud naráz dojde větší množství emailu, je mu přidělen vyšší x-spam hodnocení a po překročení je označován jako spam. Takže to není _jen_ o hostingu.

Dobře, tak mi řekněte, komu tady funguje Informacni email (odesilani) v phpRS, pokud ma vetsi pocet ctenaru (a nema to upraveno).. Vetsi myslim nekolik tisic..

A kdyz jsem se bavil s adminy hostingu, email stejne neni omezen (pocetne).. Ale proste ze zkusenosti vim, ze kdyz jsem ty emaily posilal, novym ctenarum uz to nedoslo...


Jinak ja se nehadam, jen konstantuju a snazim se vyresit muj problem, neber to, ze se tady s tebou dohaduju :)

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-21, 14:14

No možno ide o obmedzenie počtu prijemcov uvadzanych v hlavičke mailu... Nepoznám príslušné RFC ale IMHO tam nejaké obmedzenie asi bude. Ak by to bola pravda, bude treba to odosielanie zmeniť.

Re: Zaplatím za vytvoření Infoemailu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-21, 14:44

Takže vec sa má tak, že poskytovateľ môže obmedzovať funkciu mail rôznymi spôsobmi, napríklad počtom mailov na určitý čas, prípadne aj počet TO / BCC adries za určitý čas. Obmedzeni emôže mať aj SMTP server, najčastejšie počet adresátou alebo BCC adries. Všetko je vec hostingu a poskytovateľa služieb.

skús toto:
[http://www.google.com/search?q=ezmlm]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.