phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Slovník
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-18, 14:50

Nemůžu tu nalézt fórum ke slovníku, tak to píši sem.

Plugin slovník, kde můžete definovat slova a ty pak vkládat jako acronym do článků nebo prostě jen vyhledávat ve slovech pomocí search.

Nevíte, jak ti upravit (vyhledávání), aby nebylo case-sensitive?

Děkuji

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-18, 15:18

vo WHERE podmienke nahradit = na LIKE

okolo riadku 54 najdes toto (vo funckii SVypis()):

$dotaz=mysql_query("select * from ".$GLOBALS["rspredpona"]."slovnik where left(slovo, 1)='".chr($GLOBALS["p"])."'",$GLOBALS["dbspojeni"]);


nahrad to tymto:
$dotaz=mysql_query("SELECT * FROM ".$GLOBALS['rspredpona']."slovnik WHERE LEFT(slovo, 1) LIKE '".$_GET['p']."%'",$GLOBALS['dbspojeni']);


zaroven to bude brat aj diakriticke znaky.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 01:29

rychla odpoved :)

nefunguje mi. Resp ani to nemuzu najit.
V hledat funkci je LIKE, ale s VYPIS je to '='. Nicmene i po zmene se nic nedeje.

Prikladam vypis souboru slovnik.php v rootu webu:

EDIT:

vymazal som ten kod. pretoze to robi len neprehladnost.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava smiko v 19.03.2006 11:13.

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 11:11

Je opravdu "ÚCHYLNÉ", nakopírovat do fóra zdrojový kod a čekat, že se v tom někdo začne přehrabovat

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 11:15

ja som upravoval Slovnik, ktoreho editorom je Cookies
[http://skjama.hfs.cz/download.php?soubor=10]

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 12:08

Uchylne bych bral, kdyby se jednalo o nejaky extra dlouhy kod, kod ve slovnik.php byl dle me celkem kratky..

Navic stacilo misto uchylnosti napsat cislo radku, ta uchylnost mi moc nepomohla.
Denně vkládám několik zdrojových kodu do for takze mi to neprislo ani trosku "nevhodne"(programatorsky web).

Takze se omlouvam, ze jsem se pokusil zdrojak php vlozit do CHATujiciho fora, na coz je zrejme privatne urceno...


Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 12:15

Takze poporadi. aj JanVar aj Ty mate pravdu.

toto nieje chatujuce forum, ale naco sem davat kod ked staci odkaz odkial si to stiahol. toto forum neriadkuje, tak snad necakas, ze to bude niekto pocitat aby ti povedal na ktorom je chyba. lepsie je ten odkaz.

dalej je dobre, ze sem davas kod, aby sa v nom dalo pozriet a najst chybu. ale prosim nie cely kod. som ti napisal v akej to je funkcii, takze stacilo sem hodit iba tu funkciu a nie cely script. to sa ti potom na to moze niekto vybodnut a nepomoct ti, pretoze sa nikomu nebude chciet prechadzat cely kod.

uprava ktora som napisal, je pre Slovnik od Cookieho

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 12:23

Použil jsem slovník, jak jsi uvedl odkaz, změnil řádek 54, ale nicto nezměnilo, ba co navíc, slovík je nyní nefunkční. Po kliknutí nanějaké Písmeno (A..Z) se objeví hláška:

Slovník neobsahuje žádná slova začínající písmenem 97

+ se objevily ve výpisu písmen např

A | A | B | C | D | D |

...

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 12:25

Na druhou stranu, konkrétně tento případ, kdybych sem nedal tento kód a pouze fukncki, možná bychom se ještě chvíli "dohadovali" z kama jsem vzal tu moji funkci..

Jo, chápu, že příště jen kousek kódu, beru na vědomí.

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 12:48

tak to teraz z hlavy neviem. budem sa na to musiet pozriet podrobne. nemam totizto tento plugin nainstalovany

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 14:00

Curo napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ...
> Denně vkládám několik zdrojových kodu do for takze mi to neprislo ani trosku "nevhodne"(programatorsky web).
>
> Takze se omlouvam, ze jsem se pokusil zdrojak php vlozit do CHATujiciho fora, na coz je zrejme privatne urceno...


denne odebiram nekolik desitek for, ale kdyby tam nekdo takhle vlozil kod, tak se okamzite ocitne na "BlackListu". Takze to asi s tebou nebude tak horke.

Normální je vlozit odkaz, kde je to k videni.

phpRS forum rozhodne neni urceno ke vkladani kodu... :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: Curo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 14:05

asi bych mel na Blasklistu nekolik stovek lidi.
Chudaci fora, proc jim je odebiras? :)))
Jak jsem psal vyse, ok. beru na vedomi.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.