phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: yard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-25, 23:22

Prosim o pomoc, co moze sposobovat, ze plugin Posledne komentare (urceny pre phpRS verze 2.3.5b a zrejme dalej nevyvijany) sice funguje ale pri kliknuti na konkretny odkaz v tvare napr.:

[http://www.poslanec.sk/comment.php?akce=fullview&cisloclanku=2006010801#kom1441]

otvori celu stranku s komentarmi a postavi sa niekde na vrch.

Pozadovana funkcia je aby to este nakoniec skocilo na konkretny komentar (najma ked ich je vela)

mozete to vidiet na www.poslanec.sk

vdaka vopred



YARD
ICQ#39752268

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 04:59

bude tam potřeba úprava v comment.php v přidávání záložek ke komentářům (#kom1441 apod.) ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: yard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 11:42

Mozete to trosku viac upresnit??

YARD
ICQ#39752268

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 11:46

co je na tom k upresneni...
proste si udelat upravu v comment.php, aby zohlednovala ten ktery komentar po kliknuti na nej.

TZN. udelat si vlastni upravu... :-))

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: yard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 11:55

No tak dik, to som vedel aj vcera :((

YARD
ICQ#39752268

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 12:03

yard napsal/a:
-------------------------------------------------------
> No tak dik, to som vedel aj vcera :((

pochopitelně není zač... :-))

co jste očekával, že vám sem někdo hodí kompletní kód? To snad ne?

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 12:04

zkus tady

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 12:08

Kryšpín napsal/a:
-------------------------------------------------------
> zkus tady

Tak to už je Kryšpíne opravdu rozmazluješ... :-)

copak jsou dnešní useři tak nemožní, že nedokáží použít vyhledávání???

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: yard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 12:12

JaV - Vase bonmoty tu uz dobre poznam - keby som vedel ako na to, tak sa nepytam... :(

P.S. It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid. - sedí !

Kryšpín, veľka vďaka, presne to som hľadal, predsa to už teda niekto riešil -

(pre JaV: a preto to nebudem riešiť znovu... myslím že prave na toto su diskusie, aby sa z nich clovek aj nieco dozvedel. Niekto ale zrejme ma nutkanie hrat sa tu na profesora a karhat male deticky.... :( skoda... )




YARD
ICQ#39752268

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 12:19

yard napsal/a:
-------------------------------------------------------
> JaV - Vase bonmoty tu uz dobre poznam - keby som vedel ako na to, tak sa nepytam... :(
>
> P.S. It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid. - sedí !
>
> Kryšpín, veľka vďaka, presne to som hľadal, predsa to už teda niekto riešil -
>
> (pre JaV: a preto to nebudem riešiť znovu... myslím že prave na toto su diskusie, aby sa z nich
> clovek aj nieco dozvedel. Niekto ale zrejme ma nutkanie hrat sa tu na profesora a karhat male
> deticky.... :( skoda... )

nekárám, snažím se vás všechny naučit vlastnímu myšlení. A vyhledávání funguje k naprosté dokonalosti. Podívejte se, kolik zbytecných dotazů tohle fórum obsahuje.
Je to jen o tom, že uživatelé, než by se nejdříve pokusili si pomoci sami, hned položí dotaz...

možná by nejdříve každý, než vstoupí na forum by měl povině minimálně 100x přečíst [http://www.phprs.net/forum/pravidla.php]

no neberte to vážně...:-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 12:54

Tak se mi tu hlavně moc neperte, kluci ;-)

To Yard: ono stačilo do GOOGLU vložit takovýhle dotaz: poslední komentáře phprs
a nechat zobrazit české stránky. Byl to hned druhý odkaz seshora. Příště to vyzkoušej nejdříve.
Já taky neumím moc dobře hledat, ale často to vyjde. JanVar to myslí dobře, a myslí do budoucna.
Pokud bude tenhle redsys stále populárnější (a doufáme že bude), bude dotazů čím dále více a více.

Každého jednou přestane bavit odpovídat na stále stejné otázky. A pokud se budou lidi ptát pořád na
totéž, a nebudou se snažit si pomoci sami, tak jednoho dne už nezbude nikdo, kdo by měl tu trpělivost stále odpovídat dokola.

Tohle forum je pro uživatele důležité. Ale je i na nich aby případné rádce neutloukli jednoduchými dotazy,
a aby tu potom byli ještě nějací, až to bude opravdu něco nového a těžkého.

JanVar Tě nechce urazit, nebo otrávit. (ani nikoho jiného) Chce Tě vychovat k větší samostatnosti, a sice to občas říká trochu "drsněji" nebo "přímočařeji", či jak to nazvat, ale myslí to k Tvému a i všeobecnému prospěchu. Zabývá se těmito věcmi dlouho a už jistě viděl několik takových for, která na něco podobného zašla. Ti co odpovídali se unavili a odešli. To by nebylo dobře, jistě to uznáš.

To JanVar: No, mě to prostě zaujalo, a když už jsem měl výsledek před nosem, tak copy->paste a vložil jsem to sem. :-)




Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: yard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 13:10

Hladal som 2 dni! A preliezol vela phpRS orientes stranok, kym som prisiel sem! Problem je aj v tom, ze niektore vyrazy v cestine jednoducho clovek hned neuhadne napisat spravne, podobne ako je to s ceskymi hlaseniami Windows, ktore v eng zase vypadnu inak...

Vsetky argumenty beriem, ale treba rozlisovat o koho sa jedna, ak sa tu niekto kazdy druhy den pyta na stupidnosti, prosim. Ja sem ale nechodim z nudy, ci preto ze neviem napisat do Googla par keywords, ale len ked musim a neviem s niecim pohnut!

A nasiel som aj novsie verzie "lastcomments" ale ani jedna nesla poriadne... A este ani neviem, ci to co poslal Kryspin tiez ma tento bug prec... az vecer

BTW.: Autor mi odpisal, lebo som aj jemu pisal a takto podla mna vyzera seriozna odpoved:

"je potreba upravit soubor comment.php, konkretne funkci odpovednou za zobrazovani vsech komentaru. Do hlavicky komentare je potreba pridat <a name="kom$ID_KOMENTARE"></a>."

$ID_KOMENTARE je hodnota klice z tabulky s komentari.

S pozdravem
Lukas Rypl



YARD
ICQ#39752268

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-26, 13:29

YARD: Pohoda klídek :) neber to moc osobne, o nič nejde. Ono je dobré pri položené otázky uviesť aj doterajšie neúspešné riešenia - uľahčí to prácu tomu, kto by ti skúsi pomôcť, prípadne ak by nikto nevedel poradiť, tak aspoň ušetríš čas ďalším s podobným problémom - proste budú aspoň vedieť ktoré uličky sú slepé a k riešeniu nevedú. Ak by si napísal: skúsil som to a to, ale výsledok je neuspokojivý preto že na XY nefunguje KLM, cez google som našiel len XYZ ale tam zas nefunguje ABC, JanVar by to pravdepodobne bral úplne inak. Netrafiť keyword sa strane každému. <peace>

Re: Posledne komentare - starsi plugin v phpRS265
Zaslán uživatelem/kou: yard (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-27, 20:16

Chyba odstranena vdaka autorovi pluginu

Radek cislo 230 je potreba zmenit na:
echo "<div class=\"komhlav\"><a name=\"kom".$data[$akt_komentar][0]."\"></a>";

(cele to ma byt na jednom radku)

velka vdaka pre Lukase Rypla !



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.