phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Jak změnit layout redakční sekce?
Zaslán uživatelem/kou: suomi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-17, 15:56

Zatím se mi nepodařilo najít, kde bych mohl změnit to, co se zobrazuje v redakční sekci, takže bych ocenil vaše rady.

Taktéž bych se chtěl zeptat, kde můžu pozměnit, co se píše v sekci editace článků? Zejména doplnit nějaké texty a přidat pár vysvětlivek.

Díky.

Re: Jak změnit layout redakční sekce?
Zaslán uživatelem/kou: Epic Arborius (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-17, 16:29

v admin.php jsou CSS styly a další věci, díky kterým můžeš vzhled kompletně změnit (barevně a pokud máš víc času, tak i rozmístění)

Epic Arborius
epic(at)mfantasy.org
[http://www.mfantasy.cz]
ICQ: 238-661-681

Re: Jak změnit layout redakční sekce?
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-17, 16:43

no na upravu je treba aspon prehlad v php, aby si vedel upravit a dorobit html vystup

a k tej druhej veci. zakladne styly si mozes zmenit v admin.php. ak by si pozadoval komplexnejsi skus modifikaciu administracie, ktora je ale urcena iba pre phpRS 2.6.5, zatial :)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Jak změnit layout redakční sekce?
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-17, 19:53

suomi napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Zatím se mi nepodařilo najít, kde bych mohl změnit to, co se zobrazuje v redakční sekci, takže bych
> ocenil vaše rady.
>
> Taktéž bych se chtěl zeptat, kde můžu pozměnit, co se píše v sekci editace článků? Zejména doplnit
> nějaké texty a přidat pár vysvětlivek.

IMHO chtít cokoliv upravovat v admin sekci a nedokázat si to najít je nejlepší cesta k zneprovoznění phpRS...

tudíž nejdříve začít s jednodušími úpravami

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Jak změnit layout redakční sekce?
Zaslán uživatelem/kou: suomi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-17, 20:38

Díky všem. Už se mi podařilo najít co jsem potřeboval.

Když se mi to nepodařilo najít napoprvé, nechtěl jsem zmateně prohledávat mnoho .php souborů, ale raději jsem se zeptal.

Pokud by to někdo chtěl vědět, výsledek - základní obrazovka redakčního fóra se upravuje v admin.php asi uprostřed jsou styly (v 2.6.5.) a ne v css souboru, jak bych čekal.
a v lang/admin_sl_clanky_cz.php lze pozměnit co se píše v sekci editace článku.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.