phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
automatické přihlášení vs. počítadlo přístupů
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-25, 10:29

ahojky,
Nez zacnu psat, musim rict, ze sem pouzil vyhledavani a par podobnych dotazu a odpovedi jem nasel, avsak k me smule i po jejich dukladnem nastudovani jejich odpovedi musim vam polozit par dotazu:

rozjel jsem si pocitadlo kde se mi zapisuje pocet prihlaseni jednotlivych clenu vse funguje krasne v readers.php ...
potiz je ale v tom, ze pokud, se ctenar neodhlasi ze stranek, zustava mu platne cookies a kdyz se prihlasi opet na druhy den, tak jej to automaticky prihlasi a ja s pocitadlem mam smulu...
nevim co s tim, zkracovat cookies nechci, uz ted mam to nastaveno na 5 dni, a zkratit to na minimum a tim prijit o autologin nechci...
premyslim co s tim....
pokud do myweb.php vlozim podminku ze pokud bude cokies este platna, avsak bude jiz jiny den, tak mi pocitadlo poskoci.. Ano ty by slo, jen s malym detailem nepresnosti :pokud se prihlasim na stranky par minut pred pulnoci, a budu tam prespulnoc, budu mit na pocitadle jiz dva pristupy....

A horsi je vlastne ale jeste jina vec..
pokud se ctenar prihlasi automaticky , tak navic se mi do db nezapise cas jeho prihlaseni...
zapisuji to proto, nebot se dost ctenaru navzajem zna, a chteji vedet, zda jiny ctenar byl uz dnes prihlasen a v kolik hodin, ci jeste nikoliv.... Tato fce opet to funguje jen kdyz se ctenar prihlasi manualne..

nenapada pls nekoho jak toto vse nejak zkloubit dohromady?¨
V podstate mi staci at se pri autologinu zapise do db aktualni cas, a pocitadlo jiz nasledne nebude problem dodelat
diky moc predem..
marty

Re: automatické přihlášení vs. počítadlo přístupů
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-05, 12:36

Ahoj narazil jsem na tehnle asi mrtvy prispevek pri vyhledavani si podobneho, tj zapis poctu navstev.
No mam za to, ze by to slo resit takhle.
byl u ctenare v tabulce posledni_login proveden zapis nebo zmena ?
jestli ano pricti do pocitadlo +1

no a ted jen kde a kdy se meni hodnota posledni_login, jelikoz by se nestacilo porovnat zmenu.....

atd..........
jen takovej napad.....

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: automatické přihlášení vs. počítadlo přístupů
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-16, 13:57

dik za tip, ja to tenkrat vyresil tim ze sem zkratil dobu autologinu :-)
samozrejme s tim ze nekdy to dodeam...
Ale uz sou 3 roky pryc a furt to same:-)
Njn, holt kdyz neco hned neudelam poradne, pak uz na to neni cas.

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: automatické přihlášení vs. počítadlo přístupů
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-16, 14:03

jo to znam, taky se mi po x letech podarilo dodelat zapis logovani IP v pokecu, pred tim asi rok obrazek uzivatele, ktery nyni dodelavam uz asi dalsi rok i do komentaru :-) atd.........

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.