phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: sniza (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-06, 00:48

Zdravim,

potřeboval bych poradit s fórem pro verzi 2.6.5. - bohužel hledal jsem na fóru, na internetu - prostě všude, ale nemůžu se dohledat.. Potřeboval bych fórum pro verzi 2.6.5. (klidně se smajlíkama i bez) s možností zobrazením nových příspěvků na úvodní stránce! Jsem v PHPRS nový.. a hlavně se mi nedaří se zde dohledat odpovědi. Chtěl jsem nainstalovat kforum 1.0.0. na tuto verzi, ale pokaždé když nahrávam plugin.. tak mi to napíše Error! Nejspíš to není kompatibilní verze! Nevím.. Prosííím help!!! :) Budu vám moc vděčný i když vim, že už jste to tu několikrát řešili...

Pavel :)

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-06, 01:14

S phpRS můžeš používat jakékoliv fórum, nemusíš se omezovat jen na pluginy ... čímž tě ale samozřejmě nechci od pluginů odrazovat :)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-06, 07:32

pokud vydrzis, brzy bude nove intforum od Kryspina (http://hepbegclub.idt.cz) zatim je jen betverze na svete, ktera se prave testuje :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: sniza (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-06, 12:58

Díky.. ;) Tak já si teda počkám.... :)) Jo a ještě jeden dotaz.. Je možné, aby do toho kfora přispívali pouze lidé, kteří jsou registrování mezi čtenáře?? Díky.. ;)

Pavel :)

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-06, 19:33

ja planujem tiez urobit jedno forum tak aby bolo prisposobene phpRS...

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-06, 19:57

do kfora autor Kubajs mohou právě přispívat jen registrovaní čtenáři, ostatní jen číst. Je takto zkoncipované od počátku. Pokud hledáš jenom tuhle možnost, tak má pro tebe Kubajsovo forum prioritu (má například zobrazení nepřečtených příspěvků etc) nevím ale jak je na tom s překladem do verze 265 a do jaké míry bude pokračovat jeho další vývoj... Aktualizace: Autor, tedy Kubajs, to už upravuje :-)

intforum autor já ;-) je možnost přispívání jen reg. čtenářem jedna z pěti možností nastavení. Můžeš mít více témat (okruhů) každé s jinými vlastnostmi kdo kam smí či nesmí psát vidět etc. Verze pro 265 se testuje. Některé věci jdou nastavit šířeji, než u kfora, ale některé vychytávky zase nemá. Vývoj zatím probíhá.

ještě existuje třetí forum, název je snad pokec c-zip nebo tak nějak (autorovi se za případné zkomolení omlouvám), teď nevím přesně. Jeho předností je zejména jednoduchost při zachování všech potřebných základních funkcí a povedený kompaktní design. Jinak nemám více informací.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava Kryšpín v 24.09.2005 00:33.

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-10, 07:51

ja mam dotaz... Chcel by som urobit nieco take ze clovek si bude vediet prlozit este obrazok ktory by sa zobrazoval nielen vo fore, ale aj ked je prihlásený

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: tubes (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-20, 19:11

hodte mi link na kforum plz.

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-23, 13:55

Poslední verze je na [http://www.saton.cz/mdk/download.php?sekce=2]

Další informace najdeš bud na foru na tom samem miste, nebo tady v sekci pluginů.
Verze pro 2.6.5 není ode mne ještě dodělána (i když bylo už pár lidí tak hodných, že ji předělávali a někde tuším i visí), ale protože jsem si na to s konečnou platností (a hlavně hnán velkým studem, že to ještě není) vyhradil tento víkend, měla by na výše uvedené adrese být k dispozici v neděli večer.

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: zuzka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-25, 17:59

Ahoj, potřebuju nějaké jednoduché forum, kde se není třeba registrovat. PunBB vypadá ideálně, ale nevím jak ho propojit s phpRS. Navíc neumín php. dík Zuzka

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-25, 18:21

punBB je velmi dobre forum, ale s phpRS ho len tak lahko neprepojis. cize v realnom zivote v tomto case urcite nie :)
no skor by som pouzil jedno z dvoch pristupnych for pre phpRS. myslim ze su priamo prepojene s citatelskym uctom , ale nie som si isty bo nepouzivam.
skus vyskusat na locale, ktore ti bude viac vyhovovat a potom hodis na web

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-25, 18:36

no ono na nete som nasiel jedno celkom pekne forum stacila by mensia prerabka a bolo by dokonca aj so smajlikmi (to je lahucke urobit)... Ale je len jednostupnové a má velmi základne funcie...

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: zuzka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-25, 18:37

Jo, ale já chci aby se do fora nemuselo přihlašovat. Tak mě napadá že to ani není třeba nějak propojovat, stačí jenom odkaz na hlavní stránce na fórum. Ideální by byl ještě výpis posledních příspěvků na hlavní stránce, ale nemusím mít všechno (jako v životě, že?:). Jenom nevím jestli můžu použít jednu databázi?
Zuzka

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-25, 18:45

sak ked si vypnes ze nieje povinna registracia tak to pojde, a ked uz sa zaregistruje tak to bude prepojene.
ten vypis sa da spravit. a databazu mozes pouzit jednu, co je aj vyhoda, lebo ked budes zalohovat cely web tak pocitam ze budes chciet aj forum a takto to budes mat po kope.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: zuzka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-25, 18:56

Registrace jde vypnout? To jsem nevěděla:/ Jde mi o to aby neregistrovaní mohli i psát příspěvky (ne jen číst). Krišpín píše:
do kfora autor Kubajs mohou právě přispívat jen registrovaní čtenáři, ostatní jen číst...

intforum autor já ;-) je možnost přispívání jen reg. čtenářem jedna z pěti možností nastavení...

možná jsem to špatně pochopila?
Jak to teda je? (-_o)

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-25, 20:14

jj zuzko u intfora muze psat prispevky v podstate kdokoli, nehlede na registraci...
jinymy slovy: to je dalsi z tech peti moznosti :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: zuzka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-26, 06:31

Aha, tak to testnu a pak uvidím. dík všem :)

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: Petr008 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-28, 12:19

Ahoj, chtěl jsem doplnit web, který jede na 265 o fórum, jde o verzi 1.22 pro 265, ale i když jsem instaloval podle pokynů v návodu, vyskakuje mi chybové hlášení:
Když jdu v administraci do rozhraní K fóra
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /admin/akforum.php on line 31
a když chci přidat kategorii
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /admin/akforum.php on line 74
web jede na webzdarma.cz
Zase něco mezi židlí a klávesnicí, ale nevím kde.

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-28, 12:55

pokud skutečně jen pro 265, tak u mně ke stažení to Kryšpínovo

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: FÓRUM PRO 2.6.5.
Zaslán uživatelem/kou: Petr008 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-28, 13:04

JanVar napsal/a:
-------------------------------------------------------
> pokud skutečně jen pro 265, tak u mně ke stažení
> to Kryšpínovo
>

skutečně jen pro 265, nechce se mi zatím do přestavby celého webu :-D
ale je tohle forum s oprávněním zápisu jen pro registrované čtenáře a čtením pro všechny návštěvníky stránek ???

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.