phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Top clanky a chyba
Zaslán uživatelem/kou: mattonik2 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-18, 21:48

Neviem ci to tu uz nebolo ale dost pochybujem, v rubrike najcitanejsie clanky sa mi nezobrazuju vsetky clanky ( [http://sir_arthur.cooltime.sk]). Neviete co by za tym mohlo byt?

Re: Top clanky a chyba
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-18, 22:51

o com by potom boli najcitanejsie clanky ak by sa vypisovali vsetky ?
podla mna to obmedzenie na sest clankov je tak akurat vrcholova hodnota, mozno este viac ale to by si musel zmensit pismo, lebo hento je na to dost velke.

inac co hladas je v subore plugin/nejclanky/nej_clanky.php a v nej je premenna $mnozstviclanku=6 tak tam si daj kolko potrebujes aby sa vypisovalo clankov

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Top clanky a chyba
Zaslán uživatelem/kou: mattonik2 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-18, 22:56

asi som to zle formuloval, nejde mi o to aby mi vypisalo vsetky clanky ale, uvediem priklad:
mam clanok ktory bol precitany 31krat, clanok, co bol 15krat, dalsi co bol 11krat a potom jeden co bol dajme tomu 6krat a mne to robi to ze mi to medzi najcitanejsie da clanok 15krat co bol precitany a ten co bol 6krat a tie dalsie dva to tam nevypisuje aj ked maju vyssiu citanost...to je moj problem

Re: Top clanky a chyba
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-18, 23:05

aha tak.

v tom subore je este druha premenna $pocetmesicu=2; kde sa nastavuje kolko moze mat maximalne clanok

ak to chces bez casoveho obmedzenia tak na riadku cislo 24 zacinajuci takto:
$dotazclanky=mysql_query("select link,titulek,date_format(datum,'%d. %m. %Y') ...................

zrus tuto jeho cast
and datum>='".$omezujicidatum."' and datum<='".$dnesnidatum."'


____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Top clanky a chyba
Zaslán uživatelem/kou: mattonik2 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-18, 23:08

dik moc

Re: Top clanky a chyba
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-31, 23:12

Hostuju na pipni, ted jsem si nahodila znovu phpRS, a nak mi nejdou ty nejclanky aktivovat, hodi mi to chybu :
Warning: call_user_func(NejClanky) [function.call-user-func]: First argument is expected to be a valid callback in /DISK4/WWW/knigin.net/www/trlayout.php on line 244

A jeste nak divne se mi pocita prectene neprectene clanky. jsme si nastavila ze z jedne ip adresy se za hodinu ma zapocitat jen jednou. Jenze ted mi u prvniho clanku furt sviti 0 precteni (i kdyz jsem na nej klikla a sla si ho "precist") a kdyz si dam cely clanek tak tam mi anskoci pocet precteni 1,a le na hlavni strance furt sviti ta nula... grr

Re: Top clanky a chyba
Zaslán uživatelem/kou: Dawe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-01, 17:33

zkus reloadnout stránku nebo chvíli počkat...mě se to stává taky a reload obvykle pomůže.

Dawe
[http://ww2-memorials.com]
PHP antitalent

Re: Top clanky a chyba
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-02, 12:57

diky, chbka byla v tom ze se mi spatne prenesl soubor, mel velikost 0 b takze chybka byla tam :)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.