TinyMCE : phpRS Fórum
WYSIWYG editor pro phpRS
phpRS - redakční a informační systém
Nove TinyMCE - zpoplatnene pluginy aj. ?
Zaslán uživatelem/kou: mat. (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-26, 12:29

Zdravim.
Mrkl jsem na [http://tinymce.moxiecode.com/] v honbe za novou verzi...ta je sice super (v ramci moznosti), oproti FCKE je opravdu genialni vkladani obrazku pres browser, ktery i zobrazi nahled, apod....ale v NOVE verzi jsou tyto pluginy (imageBrowser) jiz zpoplatneny? Nevite wo to neco nekdo? Neexistuje uz ani odlehcena FREE verze? To by byla skodenka...

Re: Nove TinyMCE - zpoplatnene pluginy aj. ?
Zaslán uživatelem/kou: WO (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-26, 16:17

Máš pravdu, k novému TinyMCE lze přikoupit speciální pluginy image a filemanageru. Můžeš, ale nemusíš, NEMUSÍŠ... Stále existuje možnost používat původní ibrowser, nyní už je k dispozici v nové verzi, a dále je k dispozici variantní obrázkový manažer hydrogen. Teď se zabývám překladem a testováním obou. Jakmile to bude, hned to uveřejním.

Pepa
ICQ: 108978274
WEB1: ok2wo.vycom.cz
WEB2: rudice.vycom.cz

Re: Nove TinyMCE - zpoplatnene pluginy aj. ?
Zaslán uživatelem/kou: mat. (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-26, 21:19

(To WO: Ja napsal "Nevite wo to neco nekdo?" a melo byt samozrejme "Nevite wo tom neco nekdo?" ..kazdopadne to wo mela byt jen hricka a guru pres TinyMCE v phpRS je taky WO, tak snad jsem se te mocnedotkl:)))

Diky za reply, kdyz nemusim, NEMUSIM, tak je to super. Tesim se na tve nove ideas:)

Re: Nove TinyMCE - zpoplatnene pluginy aj. ?
Zaslán uživatelem/kou: WO (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-27, 14:20

Život tropí hlouposti. Cituji:
..kazdopadne to wo mela byt jen hricka a guru pres TinyMCE v phpRS je taky WO, tak snad jsem se te mocnedotkl...
To poslední slovo bez diakritiky lze číst jako moc nedotkl (vynechaná mezera) nebo mocně dotkl :-) :-). Jinak tohle WO je sufix mojí radioamatérské volačky, která je celá OK2WO...a já si samozřejmě té hříčky ani nevšiml. Tož zdravím.

Pepa
ICQ: 108978274
WEB1: ok2wo.vycom.cz
WEB2: rudice.vycom.cz

Re: Nove TinyMCE - zpoplatnene pluginy aj. ?
Zaslán uživatelem/kou: mat. (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-05-27, 14:33

:-D :-D :-D



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.