TinyMCE : phpRS Fórum
WYSIWYG editor pro phpRS
phpRS - redakční a informační systém
ERROR
Zaslán uživatelem/kou: Lunado (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-16, 23:44

Error: Could not find the template funkcion: TinyMCE_advanced_getEditor Template
Druhy pokus s instalovanim tohoto pluginu, opat z rovnakym vysledkom, editor je nefunkcny ale instalacia prebehla podla navodu...

Re: ERROR
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-17, 09:50

Tak to trosku specifikuj, jako treba jakou verzi phpRS pouzivas a tak pak ti mozna nekdo pomuze :-)

Re: ERROR
Zaslán uživatelem/kou: Lunado (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-17, 12:23

verzia je 265, tiny mam pre tu verziu zo stranok phprscz/magazin.
Inak je tu uz v tejto sekcii 2x spomenuta chyba hned po instalacii, ze to je nefunkcne. Tazko to nejako upresnit, instalacia prebehla podla navodu. Ked zapnem editaciu clankov, alebo novinky, mam tam tlacitko Tiny, ale po kliknuti to nereaguje a po niekolko nasobnom kliknuti to vyhodi hlaskove win. okno s horespomenutou hlaskou.
Tak len tolko.
Ked som to nainstaloval prvy krat, robilo to iste.
Teraz mam novu instalaciu RS a robi to znova.

Re: ERROR
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-17, 17:43

Hm tak s tim asi bohuzel neporadim Tinymce sem rozchodil pro verzi 2.8.0 a tam to funguje tak jak ma. Zkousel sem si ted narychlo nainstalovat ten plugin na verzi 2.6.5 a chodil mi taky jak mel. Proc neprejdes na phpRS 2.8.0 kdyz davas cistou instalaci?

Re: ERROR
Zaslán uživatelem/kou: Lunado (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-17, 22:00

no uz to nie je cista instalacia, uz to mam hotove a este som chcel dat nieco pre redaktorov, nakoniec som skusil html Areu a to bude uplne stacit, aj tak nepouzivaju nic ineho ako IE, len ja som chcel nieco aj na Firefox.
280 som este nechcel, lebo je na to malo pluginov (zatial) a tlacil ma cas, ked uz som sa na to nechal ukecat, chcel som to mat z krku co najskor. ;-)))
Ale phpRS ma oslovil, je sqely, len sa v tom treba trochu vyznat, co chce cas a ja ho mam malo. Ale to kazdy...

Re: ERROR
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-18, 02:33

No pluginy pro 2.6.5 jsou z vetsi casti kompatibilni s 2.8.0 :-)
No skoda ze jsem ti nepomoh protoze jak rikam zkousel sem to na jednom mem webu a ten pugin co je na communiti webu chodil ok. Jeste muzes zkusit FCKeditor ten mi sel taky.

?
Zaslán uživatelem/kou: vashik123 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-15, 14:40

Taky mi to píše:Could not find the template function: TinyMCE_advanced_getEditorTemplate. Povedlo se ti to vyřešit?



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.