TinyMCE : phpRS Fórum
WYSIWYG editor pro phpRS
phpRS - redakční a informační systém
problem s vkladanim obrazku a nahledem
Zaslán uživatelem/kou: BoRGoUSh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-05, 11:17

Zdravim... mám takový problém, rozjíždím web na novém phpRS 2.8.0 a pokusil jsem se do nej implementovat tinyMCE, je to supr editor a hlavně to vkládání obrázků o co mi jde... a ono zrovna nefunguje... problém je v tom že vedle lišty interní a externí galerie je náhled, když však kliknu na nějaký z obrázků, v náhledu se mi zobrazí dexus.com či co... když se pak pokusim obrázek nahrát na web... ukáže mi to cestu k obrázku [http://vasedomena.cz/gallery/neco.JPG] tak mi došlo že mám někde v nějakym konfiguračnim souboru změnit název svýho webu, popř. cestu ke galeriím... ale nevím kde, a ani na těchto fórech jsem to nějak nenašel :( tak kdyby kdokoli věděl tak kdyby mi řekl kde a co se má změnit aby to fachalo... a prosim... neřikejte mi že sem lama... já s to plně a naprosto uvědomuju :D Dík moc, Johnny.

Re: problem s vkladanim obrazku a nahledem
Zaslán uživatelem/kou: BoRGoUSh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-05, 11:33

no rofl :) sice se s timhle problemem morim asi od vcera ale tak dobra vec se vyplatila... jeste jednou se omlouvam za TOTALNE ZBYTECNY PRISPEVEK :)) a dekuji bohu za prispevek od kohosi kdo nevedel kde najit iconfig.php :))) prejmenoval sem tam adresu z [http://vasedomena.cz] na mou domenu a problem vyresen... takze se omlouvam vsem pokud na mym problemu zacli delat a pokud ne, tak je to pohoda a doufam ze tenhle muj totalne zbytecny thread pomuze nekomu k vyreseni obdobnych problemu :) ;) zatim dik a nashle...
p.s.: Kdyz budu mit jeste nejakou trouble... pane Michalek budte si jistej ze uz se budu koukat po forech pozorneji... i kdyz jsem se fakt snazil :D tak jeste jednou dik za tyhle super support fora a tesim se na brzkou videnou nebo jak chcete :P



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.