LogMenu : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně pluginu LogMenu?
phpRS - redakční a informační systém
Přihlášení robota
Zaslán uživatelem/kou: cross182 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-21, 21:09

Zdravím.
Mám u komentářů k článkům captchu.
Při registraci čtenářů mám tuto captchu použitou též (u komentářů mi ji zatím za x-měsíců žádný robot neprolomil).
Když je čtenář přihlášen, tak se mu u komentářů captcha již nezobrazuje.
Je nějakým způsobem možné, aby se robot přihlásil za již existujícího robota a začal spamovat?

×××---×××
www.ava-plus44.com
www.blink-182.cz

Re: Přihlášení robota
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-21, 22:44

Pravdepodobne sa prihlasuje nejaký človek a s jeho registračnými údajmi potom spamuje robot. Tiež je možné, že je chyba v implementácii captcha pri registrácii a robot ju vie obísť. Ak ide o tento web: ava-plus44.com/readers.php?akce=new nikde tam captcha nevidím.

Re: Přihlášení robota
Zaslán uživatelem/kou: cross182 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-22, 10:46

Ptal jsem se jen, jestli je to možné :) Zatím se mi nic takového nestalo, protože web ještě není spuštěn :)
Takže ne - nejde o ten web, co jsi zmínil. Jde o nový, na kterým dělám. Na tomto (ava-plus44.com) nemám "povoleny" registrace čtenářů.

Jen mě čistě zajímalo, jestli je tedy možné, že se nějaký čtenář zaregistruje (opíše captcha) a potom jestli se za něj může přihlásit robot a začít spamovat v komentářích, kde se mu již captcha nezobrazí.

×××---×××
www.ava-plus44.com
www.blink-182.cz

Re: Přihlášení robota
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-22, 15:14

Stretol som sa už aj so spambotom, ktorý preliezol aktiváciou aktivačným kódom zaslaným na email.

Re: Přihlášení robota
Zaslán uživatelem/kou: cross182 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-22, 17:15

Hmmm ... sakra ... no ... při nejhorším pak zapnu captchu i pro registrované čtenáře ... za ty spamy mi to nestojí.
Díky.

×××---×××
www.ava-plus44.com
www.blink-182.cz



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.