Interní zprávy : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně pluginu Interní zprávy?
phpRS - redakční a informační systém
Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: T_m (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-07, 22:48

Plugin Interní zprávy má sice něco do sebe, ale potřeboval bych spíš něco jako interní nástěnku, kam by se psaly nějaké důležité vzkazy, popřípadě helpy pro ostatní uživatele admin rozhraní. Nemáte někdo nápad jak NATO?

Re: Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-08, 12:06

Udělat podobný plugin, ale informace zobrazovat všem (nebo dle uživ. úrovně (adminům více, než redaktorům, redaktorům více než autorům apod.). Nebude to složité, zkus úpravu interních zpráv, ale možná doporučuji napsat nový plugin (jak na to najdeš na netu dost informací, případně se inspiruj existujícími pluginy).

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-08, 13:26

Dal by se na to (možná) použít i ten můj plugin "Interní forum" tam lze založit i jenom interní okruh/y tedy zobrazující se jenom v administraci, běžným uživatelům (návštěvníkům) nedostupný. Krom toho můžeš některá témata uzamknout, takže tam napíšeš ten návod a zamkneš to. Od toho okamžiku to bude fungovat jen jako informační text. Ale nejdou tam vkládat obrázky a tak.

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-30, 21:41

Mě by se taky hodil takovíto plug-in jinak já to vyřešil tak,že jsem použil plugin pokec.

Re: Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: priman (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-29, 07:17

stahni si z [http://flash.jakpsatweb.cz] guestbook2.
Pak si přidej do admin.php novou funkci Admin_nastenka() a pak tam do toho kratoučkýho seznamu funkcí so se má zobrazit to vlož před Logo() a je to... Po každém přihlášení si te zobrazí...
Takhle to řeším asi na dvou webecha funguje to...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava priman v 29.04.2007 07:18.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.