phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: NatalkaK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 00:36

Moc Vas zadam o pomoc,
php jeste moc neumim a tak jsem nejak narazila na RS a rozhodla se ze to zkusim.
No nainstalovala jsem to podle navodu vse funguje, vypada to za DB je vytvorena, protoze to neohlasuje chybu zese nemuze pripojit.
Normalne se mi zobrazi modre okno a tam mam zadat uzivatelske jmeno a heslo, ale tady zacina problem.
Uz.jmeno ma byt "admin" a heslo "heslo", ale kdyz to tam napisu tak se mi zobrazi:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/m/mujpokus/phprs/config.php on line 75

Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/m/mujpokus/phprs/autor.php on line 75

Neznamy uzivatel nebo uzivatel s nedostatecnymi pristupovymi pravy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Myslim ze jsem vse nastavila dobre... ale asi zrejme ne.. Tak pro prehled posilam v priloze soubory config.txt a autor.txt snad to nejak pomuze. Predem MOC dekuju!!!!




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava NatalkaK v 27.12.2004 00:37.

Přílohy: config.txt (3kB)  
Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: NatalkaK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 00:38

Nejak se mi nepodarilo pipojit ten druhej soubor auttor.txt tak tady ho mate!

Přílohy: autor.txt (11kB)  
Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 10:44

no spise bych to tipnul na reklamu, ktera ti to nakopla. to tyhle weby zdarma delaji.. navod je ve foru, jenze to chce prohledat.
resilo se to to nekolikrat.. ale sam s tim tu zkusenost nemam, takze alespon tuhle blbou radu

JaV

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 10:47

jeste odkaz na stare forum

[http://www.supersvet.cz/forum/]

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 12:06

a jeste jeden odkaz, kde by to melo byt popsano

[http://faq.miniweb.sk/index.php?num=2&f_id=2]


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: Otasek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 12:43

webzdarma je prevít....s tou jeho zatracenou reklamou.. já to řeším extrémě. Reklamu si nechám nasměřovat do nějakého souboru kde nic není = tím si zabezpečím, že měi to nerozhotí žádný zdroják, a pak teto soubor zobrazím pomocí iframe na libovolné stránce.. jak mě to vyhovuje a pokud mu ještě nastavím velikost 0 x 0 není vůbec nic vidět a tím pádem ani nezabírá místo a takových iframe si tam možeš dát kolik chceš:) - je to trošku podpásovka, ale funkující hodně spolehlivě
Na první vyzkoušení bych ti doporučil spustit si apache s mysql na localhostu, daleko líp se ti bude sledovat co se stím děje a dobře se tak ladí zdroják... pak to až postupně pouštět na "veřejnost"

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: NatalkaK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 12:45

Diky moc za rady, driv nez k veceru se tam nedostanu, ale urcite to zkusim. Jste moc hodni .. :-)

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: Otasek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 14:10

Pokus se příliž nechytáš v php, doporučil bych ti pro začátek www.kosek.cz - ta jeho knížka není k zahození

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: NatalkaK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 14:51

Tak jsem to zkousela.
Vytvorila jsem v hlavnim adresari soubor index.html do kteryho jsem dala tu reklamu, aby neotravovala jinde.
Znovu jsem to tam cely zkopirovala, ale pise to porad to samy. :-(

Muzete se na to mrknout www.mujpokus.wz.cz
vytvoreni db je na [http://www.mujpokus.wz.cz/db_phprs.php] (db mi sla vytvorit v pohode)
a od tohoto budu mam problem: [http://www.mujpokus.wz.cz/phprs/admin.html] (tady je to prihlasovani)

kdybyste byli moc aktivni :-) a chteli se na ty soubory mrknout tak prihlaseni je na www.wz.cz
prihlasovaci jmeno je mujpokus.wz.cz
a heslo je: pokus

je to opravdu pouze pokus takse tam nebojte podivat.
Predem vam moc dekuji a taky za rady. ta kniha se mi dostala do ruky, ale davam prednost informacim na www.builder.cz (myslim ze je tam to stejne jako v knize) a www.interval.cz

Jeste jednou diky

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 15:19

takze jeste jednou opisuji z FAQ...

1. v administraci/nastavení účtu/vkládání reklamy - nastavte umístění reklamy NAHOŘE (v rámci) a jako cestu napište např. reklama.html

2. vytvořte soubor reklama.html s tagy [html],[body] atd. (samozrejme v takychto zavorkách <) a ten umístěte do hlavního adresáře (rodičovského)

3. odhlašte se a systém vygeneruje reklamní kód do tohoto souboru (reklama.html)

4. potom už jen stačí tento kód zkopírovat v administračním módu/reklama nejlépe do dolní pozice - Nebo se dá také použít tag [iframe] ....... podmínka pro zobrazování banneru na dolní pozici každé stránky by tímto měla být splněna a vše by mělo bezproblému fungovat

5. A JE TO!

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: NatalkaK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 16:47

Vy me asi zavrazdite, ale ted mi to uz nepise chybu, ale pise to pouze: :-(

Neznamy uzivatel nebo uzivatel s nedostatecnymi pristupovymi pravy

Vsak si to muzete zkusit na [http://www.mujpokus.wz.cz/phprs/admin.php]
Jmeno: admin
heslo: heslo

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: NatalkaK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 16:49


Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: NatalkaK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 16:50

Nejak vam ty odkazy ve foru nefrci. Kdyz pujdete na www.mujpokus.wz.cz tak tam najdete odkaz na prihlaseni.

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: NatalkaK (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 17:04

Hmm, nic jsem s tim nedelala a uz mi to opet tam pise tu chybu :-((((

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/m/mujpokus/phprs/config.php on line 78

Warning: mysql_numrows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/m/mujpokus/phprs/autor.php on line 75

Neznamy uzivatel nebo uzivatel s nedostatecnymi pristupovymi pravy.


Tak nevim asi se pujdu odstrelit :-)

Re: Nemuzu se poprve prihlasit :-(
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-27, 17:45

no nechodil bych se strilet, ale precetl si dokumentaci a upravil ten config.. :-))

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.