phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Pomoooc Anketa zlobí
Zaslán uživatelem/kou: skret (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-13, 20:05

Překopírovali jsme databázi na nový server a s úlevou zjistili, že vše funguje. Jen drobná chybka. U anket se najednou nezobrazuje sloupcový graf.... prostě ty hezký barevný sloupce zmizely a zůstaly tam jen hodnoty hlasování odskočené o příslušnou délku zmizelých sloupců. Neví náhodou někdo, čím to čím? Viz: www.zsbitovska.cz
Dík

Re: Pomoooc Anketa zlobí
Zaslán uživatelem/kou: PaBi3 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-13, 20:14

Tento istý problém mám aj ja. Lenže mne to robí hneď po inštalácií X( X( X(

Re: Pomoooc Anketa zlobí
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-13, 20:18

Nejspis bude problem s GD knihovnou, obrazky do anket se totiz tvori pomoci GD knihovny, ktera musi byt povolena. Doma se to nastavuje snadno (v php.ini) ale na webu zalezi na hostingu...

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Pomoooc Anketa zlobí
Zaslán uživatelem/kou: PaBi3 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-13, 20:24

Nevieš či pipni.cz podporuje túto funkciu :)

Re: Pomoooc Anketa zlobí
Zaslán uživatelem/kou: STaNBoSS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-13, 20:26

podporuje......., ja mam web s phprs na pipni a anketa aj galeria mi idu ... ;)

===============
[www.sporttuning.sk]

Re: Pomoooc Anketa zlobí
Zaslán uživatelem/kou: PaBi3 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-13, 21:29

Super, takže tento problém je asi vyriešení X(

Re: Pomoooc Anketa zlobí
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-14, 12:50

já jsem si anketu předělal tak, že používá již vytvořené obrázky a nemusí je generovat (stejně se generují pořád ty samé, takže to akorát zbytečně zatěžuje server) - takže problém s gd nemůže vzniknout
jinak jsem zvolil pro obrázky formát png, který je vhodnější a tak i obrázky mají menší velikost => rychleji se načítají (a kromě toho mohou zůstat v cache a tak se nemusí tahat znova)

obrázky mají být v adresáři IMG a funkce anketa se nachází v souboru specfce.php, kaže si tam třeba stávající funkci anketa přejmenujte na anketa_xxx a vložte tu mnou upravenou a je to - mělo by to fungovat v 2.5.x v 2.3.5 jsou trochu jiné názvy class u elementů span

funkce anketa a obrázky jsou v přiloženém souboru (velikost 4kB), soubor si po stažení přejmenujte na zip a dekomprimujte



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava MirekS v 14.12.2004 12:53.

Přílohy: anketa.txt (3kB)  


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.