phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Stahnutí článků z index.php
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 12:54

Zdar všem ...
Chci si přidat položku k zadávání článků, zda se má u daného článku kontrolovat datum stažení, nebo ne. Defaultně mám nastaené stahování článků po vypršení zadaného data, ale u některých článků to tak nechci a řešit to zadáváním datumu o několik let vyššího apod. mi nepřijde příliš vhodné. Do databáze už jsem si přidal ke článkům položku "stahnout", kde když ve formuláři zadám u článku ANO (povolit stahování článků), tak se do db uloží u položky "stahnout" 1 a když NE, tak zůstane defaultní 0. Jak ovšem poté řešit filtraci, jestli má systém u toho daného článku kontrolovat datum platnosti, nebo nemá? Prostě potřebuju u těch, kde je u položky "stahnout" v rs_clanky 0 filtraci neprovadet a u tech, kde je 1 ano ... už jsem toho vyzkoušel mnoho, ale nic nefungovalo tak jak má, kam dát tu podmínku jestli hlídat platnost, nebo nee ... začíná mi z toho hrabat - už jsem blízko, ale cíl stále v nedohlednu :( dělám asi nějakou kravinu :-(

Re: Stahnutí článků z index.php
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 13:44

jen napad....

podminkou otestovat platnost na stazeni a podle toho zobrazit/nezobrazit 'Stahnou'

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Stahnutí článků z index.php
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 13:57

co ked vymazes datum stazeni ? ja som to skusal a clanok tam ostal. a ked som ho chcel editovat tak tam bol cas stazeni same nuly 0, co by v skutocnosti nikdy nastat nemalo, takze tam tie clanky ostanu stale nie?

Re: Stahnutí článků z index.php
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 14:48

:-))

ja spatne pochopil zadani.. jedna se ti o kontrolu platnosti clanku.?


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Stahnutí článků z index.php
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 14:56

2 smiko:

To je nesmysl, pokud máš aktivovanou službu "Hlídat platnost článků
na hlavní stránce" (v Konfiguraci), tak systém porovnává datum stažení s aktuálním (tedy s dnešním) datumem - jakmile je nižší, tak článek nezobrazí na indexu webu - čili v index.php ... v systemu (databazi) clanek zustane, stale muze byt kdykoliv vyhledan, zobrazen atd., jen nebude na index.php ...

Re: Stahnutí článků z index.php
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 14:58

2 JanVar:
jj, potrebuju u nekterych clanku tuto kotrolu vypnout a u jinych nechat povolenou - postupoval jsem viz. prvni prispevek, jen nemuzu prijit na to, kam tu podminku dat a jak presne ji formulovat - clanky se nacitaji v trclanky.php (myslim) - tam se resi omezeni vyberu clanku ...

Re: Stahnutí článků z index.php
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 18:54

jasne, je neco udelano, ze zustanou vybrane clanky na hlavni strance. projed archiv

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Stahnutí článků z index.php
Zaslán uživatelem/kou: WeRn_eR (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-19, 19:21

Nemůžu to najít ... kdyby sis alespoň vzpomněl na jméno toho tématu ... zkoušel jsem vyhledávat různá slova a projíždět výsledky ... ale zatím jsem neměl štěstí :(



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.