phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Chyba databáze v komentářích
Zaslán uživatelem/kou: hyko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-27, 09:52

Ahoj,
chtěl bych se zeptat jstli jste se nedko setkali s tim, ze pri vlozeni, cteni komentare vyskoci toto:
Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /srv2/www/vc-blanenska.com/subdomains/www/comment.php on line 106

Zkousel jsem prepsat comment.php a nepomohlo to.Pouzivam phprs 2.6.5., nevite v cem by mohla byt chyba a jak ji popripade vyresit?
Dekuji.


Re: Chyba databáze v komentářích
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-14, 02:43

php.net

napovím - vlož za daný kód (za řádek 106, tedy na řádek 107):
echo mysql_error($GLOBALS['dbspojeni']);

Chybový kód si poznamenej, postni ho sem a řádek 107 vymaž a ponech prázdný, jako byl původně. Rozhodně nenechávej informace o chybě veřejně dostupné ... :)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava xsuchy09 v 19.03.2009 12:11.

Re: Chyba databáze v komentářích
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-03-19, 05:30

no verze 265 a podle všeho (Počet komentářů: 521) atd..........., Budu hádat - jsi čistil spamy a to asi tak, že jsi si smáznul ne jen obsah, ale i samotné tabulky z DB..........

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.