phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
EROR - Nevím co s tim, pls HELP
Zaslán uživatelem/kou: KiNG94 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-07, 16:26

Ahoj, instaloval sem phpRS a nakonci mi to ukazalo toto "Systém nemůže identifkovat vybranou globální šablonu!" , nevíte co s tim? Díky předem

Re: EROR - Nevím co s tim, pls HELP
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-07, 20:01

Víme, RTFM!!!!!!!!!!!

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: EROR - Nevím co s tim, pls HELP
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-06-11, 16:51


Re: EROR - Nevím co s tim, pls HELP
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-10, 22:07

Poslední dobou začínám tyto a různé jiné ERR hlášky oslavovat, když se něco po.ere, tak už to stojí za to.
Hele nemělo se udělat nějakej tábor phpRs se školením :-), jen nevim jestli by to k něčemu bylo :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: EROR - Nevím co s tim, pls HELP
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-03, 11:56

skolenie a naco komu ??

odpoved by bola si vacsine , ale vzdy pride niekto novy :) :/ ani neviem ktoreho smajla pre to pouzit,..

podla mna by sa malo presadit co som ti uz par krat cital.. oddelit proso od zita a ted nevravim o uzivateloch ze je niekto borec a niekto lama..

proste len precistit a rozdelit forum na dve casti ,. jedna uzamknute temy co boli vyriesene,
premenovat im hlavicku ak je treba, nech sa to lahko viacerymi slovami da najst, vymazat tam
prispevky kde su len kecy, proste orezat na problem => riesenie

druha by bolo co je tu ted :) bordel :D nieco sa tu riesi a za tyzden sa spyta niekto iny lebo nevie
od coho je search a pak je tu kazdy pise RTFM, pouzi search, popripade ked vstane niekto s dobrou nohou
tak da max linku na thread v ktorom sa to riesilo.

ako je to praca na dlhsie ale urcite to bude efektivne...

Re: EROR - Nevím co s tim, pls HELP
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-03, 14:17

no moje řeč, vo tom se tady mele furt kolem dokola, jenže prů*er je v tom, že se nikomu do ničeho moc nechce a času každý taky moc nemá, takže ve finále když nad něčím bádá a vybádá, tak je rád, že to má natož ještě něco sepisovat.... Se sám znám ne. :-)

a dotaz typu "Systém nemůže identifkovat vybranou globální šablonu!" , je mezi mnohými dnes již tak triviální, že to ani neřeším, natož abych to měl někde poznamenáno. No a až zblbnu a zapomenu to, vznesu tady nové téma. :-)

tedy a vůbec.
1, lidi nečtou návody všechno uměj
2, lidi nechtějí číst, jelikož prohrabávat fóra (ať už jakkoliv uspořádané) je moře času a hledání.
3, většina nejsou takový počítačoví nadšenci co by u toho seděli skoro 16h denně
4, začni :-) Držim palec, třeba se i přidám.......... :-)



Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.