phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-21, 09:38

V pluginu Interní zprávy beta2 jsem našel chybu, která zapříčinila rozesílání zpráv všem uživatelům, i když to nebylo požadováno. Provedl jsem opravu která je ke stažení na stránkách [http://test.cidlina.net] .

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-26, 07:41

Skúšal som opravenú verziu, ale žial asi stále problém. Ako admin mám level 3, ktorý má oprávnenie rozposlať správu všetkým. Ostatný registrovaný majú level 2. Problémy začali , keď som rozposlal všetkým hromadnú správu, odvtedy chodia sťažnosti, že užívatelom chodia správy od iných užívatelov určené niekomu inému.

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-08-26, 07:41

Skúšal som opravenú verziu, ale žial asi stále problém. Ako admin mám level 3, ktorý má oprávnenie rozposlať správu všetkým. Ostatný registrovaný majú level 2. Problémy začali , keď som rozposlal všetkým hromadnú správu, odvtedy chodia sťažnosti, že užívatelom chodia správy od iných užívatelov určené niekomu inému.

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: bronikus999 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-21, 04:59

Hmmm...,
tak koukám na to website test.cidlina.net jsem se regnul ale prostor pro stahování je prázdný, buď si majitel dělá legraci, nebo prostě je to mrtvý web?

Pokud jde o tento plugin, dříve jsem používal starší verzi, moc se mi líbilo, že nemohl uživatel odeslat iZprávu všem, jelikož se i mezi normálními lidmy občas vyskytují pitomci-záškodníci, někdo objevil link na tento plugin (spíš to někdo z administrace našeho webu vykecal) takže občas rozešle totální blbiny a otravuje tím lidi!

Je tam cosi - kde se dá nastavit parametr pro odesílání hromadně! jenže pakliže doplním level 90 (u mě je to: čtenář/50, regnutý/70, administrátor/90) tak při 90 levelu se stejně položka "Rozeslat všem" ukáže! Dle mého pojetí je to nebezpečná věc, která diskredituje dobrou pověst úspěšného webu, ačkoliv tyto iZprávy využíváme jen mezi redaktory, autory a adminy...

.....nevíte někdo jak to ošetřit?


Broník

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-22, 19:51

bez kodu to asi ti neporadim jak jednoduse to zablokovat.. posli mi ten plugin

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 20:08

bronikus999 napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Je tam cosi - kde se dá nastavit parametr pro
> odesílání hromadně! jenže pakliže doplním level 90
> (u mě je to: čtenář/50, regnutý/70,
> administrátor/90) tak při 90 levelu se stejně
> položka "Rozeslat všem" ukáže! Dle mého pojetí je
> to nebezpečná věc, která diskredituje dobrou
> pověst úspěšného webu, ačkoliv tyto iZprávy
> využíváme jen mezi redaktory, autory a adminy...
>
> .....nevíte někdo jak to ošetřit?

Původní plugin interní zprávy byl dělán pro administraci, takže byl použitelný jen pro autory, redaktory a adminy, když ti to stačí tak použij ten a máš to vyřešeno.

Mnou upravený je přístupný i pro registrované čtenáře a je na každém od jakého levelu umožní čtenářům posílat zprávy všem.

Jde to lehce nastavit v souboru intzpravy.php na řádku 36. Je tam tohle:
$GLOBALS["level"] = 3; // číslo levelu od kterého je možné posílat zprávy všem.

Odzkoušel jsem tvoje nastavení levelů a funguje to tak jak má, tak nechápu kde je problém. Když na uvedený řádek dám číslo 90, tak rozelat všem vidí jen ti co mají nastaven level 90, aby to neviděli ani oni tak tam musíš dát logicky číslo vyšší.

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: bronikus999 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 22:40

Měl jsi pravdu,
chyba byla někde mezi klávesnicí a židlí! Už to funguje, zmizela zaškrtávací položka: odeslat všem! Sice by možná stálo za zvážení, zda by se tento plugin nemohl ještě trochu upravit, ale lepší tohle, než drátem do oka :D

Díky za reakce!

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: bronikus999 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-23, 22:43

Jen ještě dovětek:

kde lze nastavit místo nicku - jméno? Protože v menu pro odeslání "komu" se zobrazují NICKy které jsou dobré leda pro blázna, jména mám v databází cca. 4000 čtenářů kompletní jméno/přijmení..., lépe se bude redaktorům a adminům vyhledávat uživatele!

Broník

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-24, 00:05

bronikus999 napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Jen ještě dovětek:
>
> kde lze nastavit místo nicku - jméno? Protože v menu pro odeslání "komu" se zobrazují NICKy které
> jsou dobré leda pro blázna, jména mám v databází cca. 4000 čtenářů kompletní jméno/přijmení...,
> lépe se bude redaktorům a adminům vyhledávat uživatele!

si snad děláš legraci, ne? však jsou lepší CMS než phpRS...

p.s.
jo a kdybys nevěděl, tak porovnej

$GLOBALS["prmyctenar"]->Ukaz("jmeno")
$GLOBALS["prmyctenar"]->Ukaz("username")


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: bronikus999 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-24, 00:17

To skutečně lepší jsou, to mi sice neodkýveš ale v současné době, kdy v této podobě mám registrováno několik stovek čtenářů pravidelně na web vracejíce se, mi nic jiného ani v budoucnu nezbývá :(

Re: INTERNI ZPRAVY MEZI ČTENÁŘI
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-24, 11:35

trochu <OT>, ale jen trochu

stačí přetáhnout usery a ostatní data do jiného CMS. To přece není žádný problém.

konec </OT>

p.s. nikdy jsem netvrdil, že "phpRS" je dokonalý, nevkládej mi do úst něco, co jsem neřekl (nenapsal). To ty tu neustále nadáváš na tenhle CMS.

ale zřejmě to z tvé strany bude jen o nepochopení problému, jak se zachovat a udělat si "phpRS" k obrazu svému :-))

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.