phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Josse Arriba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-12, 16:25

Uvodem: v tomto jsem hrozna lama.

Pri vstupu do admin sekce se normalne zaloguju se svym jmenem a heslem, vse v poradku, ale nad administracnim menu se objevi hlaska:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at G:\WWW\config.php:141) in G:\WWW\autor.php on line 109
A potom uz nasleduje jenom: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo. a to i pro odhlaseni. Co to je? Neudrzi otevrenou session? Vidis, sousedka je mladsi a taky udrzi jenom jednoho Mirka?
Zadne zasadni upravy jsem nedelal, jenom nastaveni vzhledu, posledni, co jsem upravil byl .sab a .css soubor layoutu a mam pocit, ze tim to asi nebude. Proste se mi zda, ze si ta bedna ze me dela srandu jen tak.... System bezi na lokale a vsechno ostatni krome toho pristupu do administrace funguje normalne
Ale jak rikam, jsem lama, mozna je to jenom naka blbost... HILFEEEEEEE

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-12, 16:34

Pravdepodobne jsi spatne upravil config.php - nekde tam neco prebyva, nejaky znak, nebo tecka nebo tak, zkus se na to kouknout; pripadne si nahraj originalni config.php a uprav si ho znovu (a opatrneji :-))

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Josse Arriba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-12, 17:08

No jo, jenze prave config byl ten soubor, kterej jsem vubec neupravoval :( Teda upravoval, protoze jsem pridaval nakej novej plugin, ale to jsem samozrejme odzkousel a i po restartu vsechno fungovalo, proto je mi divny, ze se tenhle problem objevil z myho pohledu z niceho nic. No jo, budu muset hledat ....

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-12, 17:10

Nechapu - config.php musis upravit pro pristup k databazi, jj, nejaky pluginy chteji vlozit do config.php nejaky veci a prave tam bych hledal problem...

Muzes zkusit prejmenovat config.php na config.txt, zamazat svoje hesla, jmena a servery a prilozit to jako prilohu k prispevku, ja bych se na to mrknul; jinde nez v config.php chyba nebude :-)

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Josse Arriba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-12, 17:19

No ona to neni nova instalace, ten config normalne cca mesic funguje, jinak samozrejme nastavenej je... posledni vec, ktera je tam pridana je kforum. Jestli se ti bude chtit, koukni se na ten config... :)

Přílohy: config.txt (6kB)  
Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-12, 20:12

Nevim, zda v tom config.php mas take ty prebytecne radky za ?> ale smaz je, posledni misto kam ti kurzor dovoli jit musi byt ?>| - kurzor je oznacen jako |

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Josse Arriba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-12, 20:37

:) Jejda, ono to funguje, byl tam prebytecnej prazdnej radek.... To je to tak choulostivy? Kazdopadne moc diky za pomoc.

Re: Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo.
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2004-12-12, 20:39

Jak kdy, jde o to, co se potom bude delat; pokud se vklada jen pro predani promennych, prazdny radek nevadi, ale pokud se chteji ulozit cookies (jako tady) uz to vadi, protoze

1) odesle se prazdny radek
2) chce se odeslat cookies
3) cookies se neodesle, protoze cookies se musi odesillat uplne prvni (pred veskerym obsahem)

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.