phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
export databáze
Zaslán uživatelem/kou: jirkapinus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-18, 09:52

Zdravím,
moje phpRS databáze pomalu nabírá obludných rozměrů, téměř 30.000 záznamů. A mám problém, nedaří se mi obsah databáze exportovat do externího souboru. Nemohu si tak vytvořit vlastní zálohu. Řešil někdo obdobný problém? Používám phpMyAdmina. Je chyba v něm nebo to mám řešit s poskytovatelem hostingu?

Re: export databáze
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-18, 10:45

me prijde divny, ze by nesel export, vetsinou byva problem az s importem, pokud je soubor moc velky na upload nebo vyprsi timeout pri importu a navic 30000 zaznamu neni az tak mnoho

Re: export databáze
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-18, 10:52

skus tie vacsie casti exportovat samostatne.. po jednej tabulke napr rs_clanky ta bude asi najvacsia..

Re: export databáze
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-18, 11:13

Zkus sem napsat, co za problém vzniká při exportu, nějakou chybovou hlášku apod. Tak ti spíše někdo z těch zběhlejších poradí......

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: export databáze
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-18, 21:40

Padne to najskôr na 60 sec timeout. Použi phpMinAdmin od Jakuba [http://php.vrana.cz/phpminadmin-1-5-0.php] je to super minimalistický nástroj - je to jeden php súbor ktorý zabezpečí väčšinu funkcií a funguje lepšie ako phpMyAdmin. Na začiatok scriptu stačí pridať: set_time_limit(0);

Re: export databáze
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-18, 21:51

Ak máš na hostingu safe mode: Cannot set time limit in safe mode, zostáva exportovať po častiach () alebo požiadať admina o zvýšenie limitu.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.