phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: odvrsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-08, 21:38

Ahojte, prosím o radu. mám phprs v2.8.0 při vložení 1.ho obrázku vše ok při druhém taky ale při třetím se náhled druhého obrázku změní na stejný jak třetí obrázek a pokud smažu z galerie z galerie třetí obr. tak zmizí i druhý a v náhledu druhého obrázku se objeví ikona chyby obrázku. pokud chci smazat i ten druhý obrázek vypíše chybu 671 a 674.
připadá mi to jak kdyby se mi druhý obrázek přemazal třetím ale nevím proč, v galerii mám již přes 200 obrázků a vše ok, jednou mi to již tak zablblo ale přestalo to bohužel teď se toho nemůžu zbavit.
Děkuji za pomoc. :)

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-09, 10:49

Galéria ako plugin alebo tá štandardná z phpRS? Vyzerá to na rozhasenú databázu alebo poškodené súbory, s podobným chovaním som sa ešte nestretol.

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: odvrsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-09, 10:56

Je to standartní galerie

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-09, 15:04

V prvom rade skontroluj, či sú správne nakopírované súbory na serveri. Potom skús spraviť REPAIR TABLE rs_imggal_obr; a pred vykoaním operácie ktorá robí ten bordel skontrolovat cez phpMyAdmin tabuľku rs_imggal_obr - hľadaj záznamy s najvyššou hodnotou v poli ido. Po vložení skontroluj záznamy v tabuľke a over, či je súbor na adrese ktorá je uložená v poli obr_poloha / nahl_poloha. Skontroluj tiež či problém nie je v názvoch súborov. Pozri tiež logy webservera a skús hodiť presnú chybovú hlášku tej chyby 671 a 674, osobne takú chybu v phpRS nepoznám.

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-10, 13:27

to nebudu chyby na riadkoch 671 a 674 ?
napis hlasku, alebo sprav screenshot daky :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Co0kies v 10.01.2008 13:27.

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: odvrsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-11, 08:58

posílám jeden screenshot co mám za problém.

Přílohy: galerie.jpg (26kB)  
Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-11, 09:36

ale tenhle scrennshot je celkem nezajimavy - byl by potreba ten, kde je videt ta chyba, kterou to hlasi (nebo tu chybu sem presne opsat)

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: odvrsa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-12, 22:13

tak pomohla oprava tabulky REPAIR TABLE rs_imggal_obr , sice mi to po pár vložených obrázků udělalo znovu a po další opravě je zatím klid.
Díky za radu "pa3k"

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: Luba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-24, 20:26

Ahoj mam standartní galeriu v 2.8.x když chci přidat obrázek tam mě to háže:
Warning: move_uploaded_file(storage/200801242026_PB110118.jpg) [function.move-uploaded-file.php]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/chytry.cz/a/airsoft/root/www/admin/aimggal.php on line 541
pls help

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: dvvideo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-19, 07:33

Dobrý den,
chtěl bych se prosím zeptat na menší problémek ohledně uploadu obrázků do galerie.
Vytvořím galerii - doposud je vše OK ale jakmile chci nahrát nějaký obrázek tak mi to po chvíli vyhodí tuto hlášku:

Warning: move_uploaded_file(storage/200802190720_podlipny1600.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /usr/www/clevernet/ds-2440/dvvideo.cz/www/admin/aimggal.php on line 541

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/usr/www/clevernet/ds-2440/dvvideo.cz/tmp/phpjPkLy2' to 'storage/200802190720_podlipny1600.jpg' in /usr/www/clevernet/ds-2440/dvvideo.cz/www/admin/aimggal.php on line 541

V průběhu ukládání souboru na server došlo k neočekávané chybě. Prosím opakujte akci.

podotýkám že v nastavení galerie je vše nastaveno na ANO (zápis, čtení i mazání) - už si nevím rady.

Ví prosím někdo co s tím? (jsem úplný nováček)
Děkuji za odpověď

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: MirekS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-19, 07:39

Toto fórum má také vyhledávání [http://www.phprs.net/forum/search.php?2] a takovýchto dotazů i s možnými způsoby řešení už tu bylo hodně.
A pokud se někomu zdá, že ve vyhledávání se mu toho vrátí hodně, tak je to hlavně díky tomu, že každej je línej toto vyhledávání použít a ten samý dotaz píše znovu a v té spoustě stejných dotazů se pak ta správná odpověď hledá špatně.

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-19, 08:10

MirekS: Amen....

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: dvvideo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-19, 08:23

tak dík za vyčerpávající radu....

Re: Galerie obrázků
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-19, 09:32

Přečti si pravidla tohoto fora a pochopíš, proč jsi dostal radu takovou, jakou jsi dostal. A další důvod ti tam MirekS taky dobře popsal. Tečka.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.