phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Instalace
Zaslán uživatelem/kou: Ezekiel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-12-21, 17:16

Zdravim, s timto redakcnim systemem jsem nikdy nepracoval. To podotykam na zacatek. Ovsem postupoval jsem krok po kroku pro instalaci na muj webovy prostor www.eldamar.cz... Nastavil jsem soubor config .php... manualne vlozil phprs.sql do mysql databaze (napsalo se ze to probehlo uspesne a vse je tam viditelne od te doby ale stejnak mam pocit ze asi chyba bude tady) a kdyz se chci prihlasit pomoci weboveho rozhrani a zadam jmeno a heslo (admin - heslo) tak mi to napise: "Spojeni se serverem nelze vytvorit! / Could not connect to database server!"
kde tak muze ybt zakopany pes? Snazim se nainstalovat nejnovejsi osmickovou verzi.
Diky moc

Re: Instalace
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-12-21, 17:32

Pokud se nechce spojit s db a tabulky máš správně vytvořeny a v myadminu je vidíš, tak bych hledal chybu v configu.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Instalace
Zaslán uživatelem/kou: Ezekiel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-12-21, 17:48

Nekde jsem neco slysel ze je musim jeste spustit... videt ale jsou...

hmm chyba... no pokusim se ji najit... :-D




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Ezekiel v 21.12.2007 21:37.

Re: Instalace
Zaslán uživatelem/kou: Maulik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-01, 15:45

Přátelé, nenašel se někdo mezi Vámi, kdo by nám přehrál staré php na nové? Vím, že je to spousta práce, obsah atd bychom zvládli sami,ale potřebovali bychom, aby nám někdo nastavil ty parametry a připravil to! Nechci to zadarmo, spěcháme na to, prosím, pokud by měl někdo čas a chut, ozvěte se prosím !!! kontakt 732 811 026 ( Maulik ) a nebo mail karate@eiko-ryu.com !!! Díky moc !!!

Re: Instalace
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-04, 17:00

Mám ten pocit, žes tady zadal ten email blbě, viz [http://www.keiko-ryu.com/phprs/showpage.php?name=kontakty]

Re: Instalace
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-05, 23:07

Rei! A nebolo by odveci dodržať licenciu a pridať na web odkaz na phpRS. Banzai!

Re: Instalace
Zaslán uživatelem/kou: Ezekiel (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-06, 13:23

Zdravím, nenašel by se někdo kdo by mi pomohl s instalaci phpRS? o nejake odmene se muzem dohodnout, ale nemuzu toho nabidnout moc...
Byl bych vám moc vděčný už se s tím **** docela dlouho... :(
Díky

Re: Instalace
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-06, 15:23

mozna jo, kontatky nandes dole.. :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.