phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
počet článků a seznam autorů
Zaslán uživatelem/kou: ententeak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-13, 11:42

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat, jak v seznamu článků zobrazit jejich počet v jednotlivých rubrikách? Něco jsem tu sice našel, ale všechno to byly jen již nefunkční odkazy na jakýsi server, na němž autor údajně napsal postup, jak na to..
a pak jsem se chtěl ještě zeptat, jak si v bloku zobrazím seznam autorů, případně jak nahradím pod článkem odkaz na Email autora odkazem na informace o něm... když už se v Adminu uvádějí... Nějak jsem to taky nenašel...

Předem děkuji za odpovědi..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava ententeak v 13.11.2007 11:43.

Re: počet článků a seznam autorů
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-13, 12:20

Ad. autoři: mrkni se do téhle sekce - plugin Autoři: [http://www.phprs.net/forum/list.php?17]
BUdeš-li chtít upravit ten odkaz pod článkem, tak je třeba upravit článkové šablony a místo mejlu tam dát odkaz na profil autora z toho pluginu. Jak má vypadat, si prostuduj ten plugin Autoři, jak to funguje a nějak se s tím poper. Pokud tu někdo třeba si to už upravoval, tak ti možná poradí. Jinak to bude asi na tobě.........

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: počet článků a seznam autorů
Zaslán uživatelem/kou: ententeak (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-14, 01:44

ok, diky.. ja ten plugin mel, ale nejak nefachal :)

a s tim poctem clanku v rubrice??


Edit:
dokonce tu ve foru byl i odkaz na zmenu toho odkazu na autora pod clankem :) ...njn neumim hledat, ale diky Vám jsem to našel ;)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava ententeak v 14.11.2007 12:51.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.