phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: DD (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-02, 10:36

Dobry den,
je mozna v phpRS kategorizace uzivatelů? - tj. uzivatel Novak vidi jen clanky z rubriky A a k jinym clankum se nedostane.

Dekuji
DD

Re: Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: DD (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-02, 11:32

Dekuji. Podarilo se mi nastavit.
ALE:
Ještě mam jeden dotaz, jak zabezpecit, aby pri pristupu pred loginem ctenare dany navstevnik videl jen nejaky uvitaci blok.
Muj blog se totiz ted chova tak, ze dokud se ctenar nezaloguje vidi vsechno - az po zalogovani ma omezeny pristup.
Diky. DD



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava DD v 02.11.2007 11:51.

Re: Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: DD (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-02, 14:23

Odpovim si sama - treba to nekoho bude zajimat:
v konfiguraci systemu je nastavit defaultni level pro system a registrovaneho ctenare.

Re: Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-16, 22:15

jo ja mam dotaz, chtel bych zmenit level pro regnute ctenare na vyssi lvl a nejde to, system napise ze zmena probehla avsak stale tam je lvl 1 - chci zakladni lvl nechat na 1 a pro regnute zmenit lvl na 2, tzn na vyssi. jenze at delam co delam porad tam zustava 1 - to musim zmenit nejdriv u vsech doposud registrovanejch ctenaru rucne na lvl 2 a az pak to prehodit v adminu?

Re: Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-16, 23:18

V adminu u editace čtenářů je hromadná úprava čtenářů, tam změníš hromadně všem již regnutým čtenářům jejich level. Pak už jen v konfiguraci změníš ten default pro nově regnutý..........

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-17, 00:41

no tak jsem všem nastavil stejnej lvl, všem regnutejm a stejně se mi to v konfiguraci neuloží, napíše mi to:

Akce proběhla úspěšně! Konfigurace byla aktualizována.

a i přesto tam zůstává stále level 1, neví někdo čím to? ať v hromadný úpravě nastavim level na jakejkoliv, ať už nižší , stejný nebo vyšší než ten co chci nastavit jako DEFAULT PRO REGNUTY pokaždý mi to hodí tuhle hlášku a přitom se nic nezmění. když měnim šablonu nebo počet článků na hlavní straně tak se to změní normálně, ale při tý manipulaci s levelama se to neuloží. dokonce ani změna položky HLIDAT LEVELY nebo ZOBRAZIT NEPRISTUPNY CL. SPECIALNI SABLONOU nejdou uložit.

neporadil by někdo proč?

Re: Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-17, 02:35

tak jsem zkoušel i dát OPRAVIT TABULKU, ale stejně jakmile chci pracovat s LEVELama v konfiguraci systému, napíše mi sice systém, že všecko bylo uloženo, avšak v adminu ani v tabulce RS_CONFIG se mi absolutně nic nezmění.

neřešil to někdo už?

Re: Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-17, 19:39

fakt nikdo nevíte čím by to mohlo být? stále se s tim trápím

ještě detail: mam nastavených 5 levelů s hodnotami 1-5 a systém phpRS 2.8.0 - zkoušel jsem si i srovnat originál z distribuce s mým souborem aconfig.php a jsou totožné. prosím poraďte



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava mr3ska v 17.02.2008 19:48.

Re: Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-18, 17:32

mam dotaz, mam distribuci phpRS 2.8.0 a kdyz jsem teda srovnal soubory aconfig.php v novy distribuci a v moji, srovnal jsem tabulky config a levely tak je vsecko shodny a presto se mi na localu zmena levelu pro registrovany zmeni ale na hostingu ne - nevite v cem by mohla jeste byt chyba? tu opravu ve specfce.php jak tu byla po zverejneni 280 kvuli levelum jsem taky udelal

uz nevim kde bych mel hledat

Re: Přístupy
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-18, 17:57

taxem na to neprisel, ale pri smazani a znovunahrani tabulek RS_CONFIG a RS_LEVELY mi vse zacalo fungovat. pritom oprava tabulek nepomohla.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.