phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Nefunguje nahodenie na server ST
Zaslán uživatelem/kou: antek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-17, 16:05

Prosim o radu.
Spravil som si skolske stranky na lokalnom PC, ako balik aplikacii som pouzil EasyPHP. Nainstaloval phpRS 2.8.1, pohral sa s nastaveniami, podla navodov to vsetko slo bez problemov, aj nejake plug-iny tam popridaval. Vyexportoval som databazu, vravim, vsetko OK.
Ale akonahle som to cely nateseny chcel nahodit na server SlovakTelecomu, neprenieslo vsetky subory, spojenie padalo (pomocou TotalCommandera). Skusal som to na rychlejsom pripojeni (256 kb/s), to iste. Kontaktoval som aj ST, tvrdia, ze to musi slapat...
Cely system mam v priecinku www. Suborov, ktore neprenesie na server, je viacero. Ako prvy vypisuje subor .htaccess z priecinka admin.
Uz tyzden stojim kvoli tomu, skumam forum a - NIC... Asi zle hladam, prepacte, som uz starsi clovek a mam rodinne povinnosti...
Dakujem ochotnym pomoct...

Re: Nefunguje nahodenie na server ST
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-17, 17:00

možná zakázaný přepis .htacces. Ne všichni ISP ho povolují

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nefunguje nahodenie na server ST
Zaslán uživatelem/kou: antek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-17, 17:50

Ano, skusal som kontaktovat providera (ST), zatial vsak zbytocne, posielam tam uz druhy mail, absolvoval tri telefonaty, zatial nereagovali...
Ale aj tak, tych suborov je viac, napr. aj samotny index.php.

Re: Nefunguje nahodenie na server ST
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-19, 00:59

ST to je akoze T-COM? Mal som tu cest. T-com pouziva ako server nejaky stary prasivy solaris (inak fajn system) s apache ver. 1 a ten .htaccess tam cez FTP jednoducho nedostanes, system ta nepusti. Zato ho ale mozes vyeditovat nastrojom v administracii, preskumaj to pozornejsie ;) Na serveri T-COMu som jedno phpRS rozbehal. Bol to porod, obcas vypadky, vraj neexistujuca stranka, niekedy bola brutal pomala odozva, no rozbehnut to nakoniec slo. phpRS s FCK som tam ladoval cez rýchlu linku asi dve hodiny, padalo to ako listy na jesen. Tusim som mal problem aj s kodovanim databazy, na lokale som to rozbehaval na MySQL 5 / UFT-8 a potom som to nejak zlozito ladoval na server, pretoze tam bola aj stara verzia phpMyAdmina a php bez podpory Mbstring. Radost. Najhorsie je ak si klient chce vybrat sam hosting :-/ alebo ho ma objednany este pred tym ako vobec vie, co bude chiet :-] techsupport t-comu mi ale pomohol a nejake chyby co som reportoval opravili v priebehu niekolkych dni.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.