phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Změna KEYWORDS u nainstalovaného PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: david_cze (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-19, 12:15

Mám banální problém, je to zřejmě doopravdy prkotina, ale přesto - klíčová slova (alias "keywords") se nastavují při počáteční instalaci systému. Teď bych potřeboval seznam klíčových slov pozměnit, jde to nějak? Koukal jsem do zdrojáku a tam se to pouze tahá z proměnné <*keywords*>. Kde se to dá upravit? V Admin menu jsem nic takového nenašel?

Dík za rady a odpusťte, jestli je to skuečně blbý dotaz :-)

Re: Změna KEYWORDS u nainstalovaného PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: david_cze (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-19, 13:10

Parodn ,nevšímejte si prosím, už jsem to vyřešil :-)

Re: Změna KEYWORDS u nainstalovaného PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: Rudolf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-04-26, 13:58

Mám stejný problém a tady jsem se to bohužel nedověděl, autor napsal, že to vyřešil ale pro ostatní nenapsal jak!!! Takže se ptám ještě jednou, jek doplnit keywords u nainstalovaného phprs?
Děkuji za odpověď.

Rudolf

Re: Změna KEYWORDS u nainstalovaného PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-04-27, 21:28

Nevím jestli jsem správně pochopil dotaz.
1. Při tvorbě stránky, na které se podílí soubor lengine.php je standardně nastaveno jako "keywords" wwwname, tedy název stránky ze souboru config.php.

2. Při prohlížení článku se "keywords" načítá z databáze článků. Toto se nastavuje při editaci článku v položce "Slovní spojení odpovídající danému článku".


EDIT:
Pokud by jste oba lépe hledali našli by jste téma [http://www.phprs.net/forum/read.php?2,4974,34923#msg-34923] kde se to již řešilo.



* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Lonanek v 27.04.2009 21:30.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.