phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Úplné zobrazení všech článků rubriky jako na indexu
Zaslán uživatelem/kou: Trampino (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-06-26, 12:54

Ahoj Všichni, tak nevím. Buďto chci řešit něco co je tak primitivní že se na to ještě nikdo nezeptal, nebo jsem bílá vrána která chce něco naprosto extrémního :-) Ani jedna varianta mi ale nepřipadá pravděpodobná, přesto to co chci jsem ve fóru nikde popsané naviděl (prošel jsem ho krok za krokem do roku 2004) a ani jsem to neviděl u nikoho kdo PHPRS používá pro svůj web. Tuším jen že se to dá zřejmě nějak udělat s pomocí scriptu search.php ale nevím jak.

Co tedy potřebuju:
Pokud kliknu na rubriku v seznamu rubrik, objevý se výčet odkazů na články publikované v příslušné rubrice. Dá se sice různě upravit ale pořád je to jen seznam odkazů.
Já potřebuju vytvořit stránku, která se bude chovat stejně jako index ale bude zobrazovat články z určité rubriky. To znamená že se na ní budou pod sebou zobrazovat celé, kompletní, neomezené články ve vzhledu šablony aplikované na ten který článek (stejně tak, jako se zobrazují v hlavním bloku na indexu).

Chci tím vyřešit část webu, která je statická a každá taková statická stránka (Například "Naše oddíly") se zkládá z bloků jejichž obsah se v čase bude velmi málo měnit a kde každý blok bude mít na starost jiný autor. Protože autoři samozřejmě nejsou programátoři, chci pro editaci obsahu jednotlivých bloků (co blok to vlastně jeden článek rubriky "Naše oddíly") využít modul editace článků ve spojení s javascriptovým WYSIWYG editorem HTML.

Předem dík za pomoc.

Re: Úplné zobrazení všech článků rubriky jako na indexu
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-06-26, 13:23

Snad jsem tě správně pochopil:

Odkaz na rubriku musí být ve tvaru:

search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=1


kde právě to rsvelikost=sab určuje, že se pro zobrazení mají použít šablony. Pak už si jen do rstema= zadáš příslušné id rubriky (zjistíš buď v db nebo i přes odkazy v seznamu rubrik)....




T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Úplné zobrazení všech článků rubriky jako na indexu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-06-26, 18:06


Re: Úplné zobrazení všech článků rubriky jako na indexu
Zaslán uživatelem/kou: Trampino (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-06-27, 01:29

Dik to je prene ono. Akorad se nahore vypisuje pocet nalezenych clanku coy je spatne. Nicmene reseni je snadne. Udelal jsem kopii search.php s jinym jmenem a tam zakomentoval radek
#echo "<p align=\"center\" class=\"z\"><strong>".RS_VY_VYSLEDEK_1." ".$pocetvysledek." ".RS_VY_VYSLEDEK_2." ".$celkem_nalezeno_polozek." ".RS_VY_VYSLEDEK_3."</strong></p>\n";

Dik za pomoc.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.