phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Spadl mi celý web
Zaslán uživatelem/kou: romek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-12, 11:52

Zdravím,

mám nasazený phpRS 2.8.1. kódování UTF-8...

Všechno fičelo v pohodě... dneska se na to koukám a :

Parse error: parse error, unexpected $ in /home/www/punisherriders.com/subdomains/funkcni/specfce.php on line 107

Nevím co s tím.. v tomto souboru jsem nic neupravoval... takže fakt nechápu

Zkoušel jsem nahrát celé phpRS opět na subdoménu [http://nefunguje.punisherriders.com/], ale soubory se mi tam nahrály s datem 4.1.1980!!!! trochu divné že!!

Tím chci jenom říct, že v posledním řádku v souboru specfce.php se zapisuje do proměnné $txt_novinky nějaký datumovy zápis... jestli to není náhodou problém

Zkoušel jsem zakomentářovat, nepomohlo a faktem také je to, že žádné novinky db neobsahuje

PLS Help ME!!

P.S.: nefuguje mi také tohle: [http://nefunguje.punisherriders.com/preview.php?cisloclanku=2007040002] preview článků , i když výpis článků a editace jde v pohodě



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava romek v 12.04.2007 11:58.

Re: Spadl mi celý web
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-12, 12:44

nikdy se nic nestane samo...
co jsi s tim delal ty a nebo co delal tvuj poskytovatel

to, že se něco stane samo, na to už dlouho nevěřím a vždy hledám nejdříve chybu v tom, co jsem měnil...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Spadl mi celý web
Zaslán uživatelem/kou: romek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-12, 13:45

jj.. jasně, samozřejmě se nic nestane samo... s tím souhlasím

asi byla chyba na mé straně (pozdě večer jsem něco dělal,takže je možné ledacos), poskytovatele jsem ještě neinformoval

o.k. už jsem to vyřešil

musel jsem nahrát celý systém, přepsat šablony a uploadovat všechny videa a obrázky a ono to jede.

je mi nejvíc záhadou, že když jsem dopoledne uploadoval systemove soubory, měly to šílené datum 4.1.1980..?




Re: Spadl mi celý web
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-12, 13:45

Zaprvý by to sem chtělo hodit řádky tak 100 - 115 ze specfce.php. Páč teď to ukazuje chybu na řádku 105 a ne 107 jak píše výše, takže už to asi nějak upravuješ.

Jinak asi poskytovatel.

// Hm, pozdě :) Chvíli mi trvalo než jsem to napsal.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Michalek v 12.04.2007 13:46.

Re: Spadl mi celý web
Zaslán uživatelem/kou: romek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-12, 14:47

Ted jsem mrknul na origo specfce.php a na ten chybný.... zjistil jsem, že od toho 107 řádku je v tom chybném souboru vymeteno... v origo je tam zápis dalších fcí...

o.k. beru chybu na svou stranu... i když nevím, jak jsem k ní přišel :-(

Díky za všechny reakce a zdraví Romek

P.S.: toto téma můžete s klidem smazat!!


Re: Spadl mi celý web
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-12, 15:11

Chyba při přenosu, třeba. Omylem jsi označil v ftp klientovi i soubor specfce.php a ten se nepřeneslo celý. Nebo anomálie filesystému, nebo cokoliv :)
Mazat se nebude, páč se to může stát i někomu jínému.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.