phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
uprava search.php [2.5.5b]
Zaslán uživatelem/kou: zvalo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-01, 18:35

Zdravim, nemate niekto skusenost s upravou zobrazenia clankov rubriky podla sablony? Nepaci sa mi co na mna vychrstne search.php ked si vyberiem nejaku rubriku. Nevyhovuje mi ani "jr" a ani "uvod". Ten uvod som si mierne upravil, aby sa to trosku podobalo tak ako ja chcem. Dokazal som zobrazit datum a cas pridania clanku, meno autora + jeho mail. K autorovi sa mi vsak nepodarilo pouzit ochranne zobrazenie mailu [tzv. antispamove]. Dalej by som tam chcel zobrazit aj pocet precitani, rubriku do ktorej clanok patri a pocet komentarov, ktory je k danemu clanku. V starsej verzii sa mi to podarilo, ale tu som sa nejako zasekol. Pochopil som ze je nemozne pouzit $globals tak ako je to sablonach cla_press a cla_std. Dalej ma nepotesilo ze som si sice "pomohol" ale vsetky clanky su vypisane jednym stylom, t.j. ze napriklad kratky uvodnik je tiez zobrazeny ako klasicky dlhy text. Proste tie sablony mi tam chybaju. Vdaka za nakopnutie spravnym smerom.

--
zvalo | Vas optimizmus je sposobeny nedostatkom informacii

Re: uprava search.php [2.5.5b]
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-02, 15:48

Nová verze 2.6.5 beta2 již obsahuje řešení vašeho problému. Byl přidán třetí výpisový mód "sab", který využívá standardní článkové šablony.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: uprava search.php [2.5.5b]
Zaslán uživatelem/kou: zvalo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-02, 15:55

Mno, tak to si teda rad pockam na novu verziu. Vdaka ;)

--
zvalo | Vas optimizmus je sposobeny nedostatkom informacii



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.