phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Jak je to s pravama na editaci galerie?
Zaslán uživatelem/kou: d.klusacek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-18, 14:21

Cau,
mam asi blbej dotaz. Nainstaloval jsem novou ext. galerii 0_9_100, vsecko mi funguje pekne, jenom nechapu, kde mam nastavit, aby editovat, tj. pridavat/mazat galerie a obrazky mohli jen autori a admin, nikoliv jakejkoliv ctenar?
Kdyz kliknu na: phprs/gallery.php tak mi to nabizi editaci a pridavani obrazku/galerii, ale pritom jsem se nikde neprihlasoval...
Je to tim, ze mam stejnou IP adresu, jako kdyz jsem admin?

V gallery.php jsem akorat nasel nastaveni poctu galerii pro admin/autor/ctenar. Uz ale ne nastaveni, kdo je muze editovat. ( Muj ideal, zakazat pridavani/mazani obrazku/galerii vsem krom admina a redaktora - jak na to?)

P.S. ted jsem si sedl k vedlejsimu pocitaci (jina IP) a uz to nedela :-) (I tak se mi nelibi, ze nekdo prijde po mne k PC a bude to moct editovat, jak dlouho je ta IP platna? (nebo je to pres cookies?))
Ted to po mne chce prihlaseni, bohuzel jsem z menu smazal ten link, nevite, jak vypada (tj. prihlaseni, resp. registrace).
Funguje to prihlaseni i na adminovo/redaktorovo heslo?

Diky moc Dalibor




Re: Jak je to s pravama na editaci galerie?
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-18, 18:26

Je to pres cookies; nova verze galerie to bude mit ze standardniho phpRS, takze se bude kontrolovat i session).
Po odhlaseni z admin menu tam totiz cookies zustane a galerie to nepozna, ze uz nejses prihlasen.

Uzivatel, ktery si galerii zalozil si ji taky muze upravovat, at je to ctenar, admin nebo autor; to se nezmeni.



--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.