phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
..další dotaz na interní galerii
Zaslán uživatelem/kou: js (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-11, 12:16

Zdravím,
mám další malý problém,potřebuji zvětšit nadhled u obrázku ve článku(i v interní galerii),je mi jasné,že se nadhled vytváří v souboru aimggal.php ,ale nak na to fur nemohu přijít...........

Re: ..další dotaz na interní galerii
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-11, 13:36

pisu z hlavy, nemam rs pred sebou...
hledejte v aimggal neco ve stylu sirka a vyska obrazku pri generovani... nekde mezi radky bude k tomu poznamka. jsou to dve promenne, definovane na velikost 120x96 ..
ale rikam, je to z hlavy... takze bez zaruky

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: ..další dotaz na interní galerii
Zaslán uživatelem/kou: js (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-11, 15:20

Dík,už jsem to taky našel ,nak mi to prve uniklo.

Pro ostatni se výška a šířka definuje u nadhledů v config.php u [interni galerie obrazku]
( pro phprs 2.5.0.-2.5.5.)

//--[interni galerie obrazku]-----------------------------------------
// defaultni sirka nahledu - jedna se pouze o orientacni sirku, ktera se automaticky prizpusobi konkretnimu obrazku
$rsig_nahled_sirka=120;
// defaultni vyska nahledu - jedna se pouze o orientacni vysku, ktera se automaticky prizpusobi konkretnimu obrazku
$rsig_nahled_vyska=96;
// stejne jako u sekce [http server] a [layout] je i zde nutne relativni adresarovou cestu ukoncit lomitkem
$rsig_ciladresar="obrazky/galerie/";


+ v aimggal.php u pole // test na pritomnost dulezitych prom.


// test na pritomnost dulezitych prom.
if (!isset($GLOBALS["rsig_nahled_sirka"])): $GLOBALS["rsig_nahled_sirka"]=120; endif; // sirka nahledu
if (!isset($GLOBALS["rsig_nahled_vyska"])): $GLOBALS["rsig_nahled_vyska"]=96; endif; // vyska nahledu



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava js v 11.01.2005 16:29.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.