phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
pomoc
Zaslán uživatelem/kou: tajga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 21:20

prosim pomoc .. mam phprs a nekolika webwch a vzdycky jsem se na ne normalne prohlasoval. a kdyz jednou se stale ze se normalne prohlasim do administrace a pak kliknu na neco dalsiho a zobrzi se :"Pro pristup na tyto stranky musite zadat uzivatelske jmeno a heslo." uz nevim co s tim delat? poradite mi nekdo prosim? :-(

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Epic Arborius (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 21:30

no, asi ses někdy nekorektně odhlásil, čili místo logout jsi normálně zavřel okono, trochu to pak blbne.Zkus v nastavení a možnostech Internet Expolereru(pokud ho používáš, pokud ne tak normálně v Doc. and Sett.) vymazat COOKIES. mělo by to pomoct

Epic Arborius
epic(at)mfantasy.org
[http://www.mfantasy.cz]
ICQ: 238-661-681

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: tajga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 21:53

no zkusil jsem to ..pouzivam MYIE2 vymazal jsem to v nastaveni ale i primo v doc set... ale porad nic :-(

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 22:14

Dalsia chyba co si myslim ze moze byť ci si nahodou nieco neupravoval niektorom dokumente php
po skonceni php tagu nespavil medzeru napr takto

1 <? php
2
3
4
5 ? >I
6

to znamena ze ti treba aby tvoj kurzor nebol dalej ako 5 ten 6 riadok musi von delete .To je len moj nazor lebo parkrat sa mi taketo stalo a pomohlo.

MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: tajga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 22:39

zkusil jsem to radak na vic byl ve vsech souborech v adresari admin... dal jsem ho pric ale porad to rika to same... :-( :-(

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 22:45

Este teda co ma napada nemas nejaky firewal ktory alebo win XP ktory zabranuje cookies lebo podobny problem mam aj ja ale nik mi neporadil ma 5 pc a na jednom mam cisto nove winXP a po prihlaseni mi to robi ze po prihlaseni musite zadat meno a heslo. ale z ostatnych pc to ide v pohode takze uz ma nic nenapada.

MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava msteve v 04.01.2005 22:46.

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: tajga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 22:54

no vypnul jsem fire wally( i kdyz je mam spravne nastavene) a porad nic...ale s jinch pocitacu to take bezi :-( ale ne s tohohle :-( nemuze to z neakeho duvodu byt SP2?

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-04, 23:01

No asi ti teda neporaim ale aj mne to robilo a nakoniec som spravil preinstalaciu na win 2000 a pomohlo a tiez mam na tom jednom pc Win XP SP2 tak si myslim ze nejaka specialitka tam bude pes zakopany

MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: tajga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-05, 17:06

:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-06, 00:09

Jeste zkus: vymazat historii, znova ty susenky z IE, a nastavit nacitani stranky po kazdem prihlaseni.
Bude to spis jen v tom ie. Pak se koukni do zabezpeceni v IE, jestli tem nemas nastaveno vlastni a vse zakazane, nebo to porovnej s tim komplem co to tam bezi.........
Pak zkus podivat do DB a vymazat svoje sesion, jestli vis kde, ale klidne muzes i ctenarsky.
A eventuelne v config nastavit
//--[autorizace]------------------------------------------------------
// delka platnosti jednoho prihlaseni (uvedeno v sekundach)
$platnostauth=14400;

No a pak jestli sedi tvuj cas s casem DB serveru.
Tot asi vse z praxe..............

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: tajga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-01-06, 21:21

ahoj.. ve fire foxu to beha normalne..myslel jsem si ze MYIE2 vychital vetsinu chyb IE.... ale jinak moc dekuji za rady

Re: pomoc
Zaslán uživatelem/kou: iggy.top (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-01, 00:22

Tak je to skutečně v tom čase. Nechtíc jsem si pozměnil datum v počítači a hned mi to taky nefungovalo. Zajímavé je, že Firefox to naprosto ignoroval. Normálně mi umožnil přístup a všechny další věci. Každopádně díky za informace z Fóra



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.