Chat : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Chat?
phpRS - redakční a informační systém
Martyho chat - nevpustí jednoho čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: JiHo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-06-25, 09:24

Můžete mne někdo naťuknout - Chat provozován pod phpRS v.2.8.1, Chat v poslední verzi vč. pluginu Online čtenáři, čtenář má Firefox v.1.5.0.12, povolené cookies. V online čtenářích se objeví správně jeho nick, ale když skočí na Chat, tak se mu tam objeví:

CHYBNÉ ÚDAJE ,
nick nesedí, zkuste se přihlásit, a pokud jste přihlášeni a váš nick se zde nezobrazje, tak prosím kontaktujte prosím admina
Váš nick je:

a dál nic.

Přitom jiným čtenářům chat funkuje.

Děkuji předem za každou radu.

=== JiHo === WEB: Jitřní země ===



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JiHo v 25.06.2007 11:00.

Re: Martyho chat - nevpustí jednoho čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-06-25, 12:28

zkusil se dotycny prihlasit na chat z jineho PC? pripadne z jineho prohlizece? Muzes se treba ty prihlasit jako dotycny a jit na chat?
Bo pokud to pise ze
Váš nick je:
tj. ze nevi jaky nick, je zvlasti, jako by jej to odhlasilo pri prechodu na jinou stranku (na chat).
zkuste tedy to co sem psal nahore, at zjistime jestli je chyba ve scriptu nebo j konkretnim PC
cauky


ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Martyho chat - nevpustí jednoho čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: JiHo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-06-25, 14:10

Tak jsem použil svůj hash a přihlásil jsem se na ten jeho účet. Fungovalo mi to jak v IE 6 (Maxthon), tak ve Firefoxu (v.2.0.0.4). Netuším co by to mohlo dělat, zvlášť když ten čtenář jako čtenář zůstane přihlášený i když se z neúspěšného pokusu o chat vrátí zpět na stránky.

Ještě mne napadlo, nemohlo by na to mít vliv pomalé připojení?

=== JiHo === WEB: Jitřní země ===



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JiHo v 25.06.2007 14:39.

Re: Martyho chat - nevpustí jednoho čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-06-26, 07:25

myslim si ze pomalym netem to byt asi nemuze.. sam sem to testoval na GPRS od eurotelu, ato je fakt zelva. Tak taky bych asi problem nehledal. Takze ted vis ze v jeho PC to nejde.. zkusme dalsi pokus...co takhle dotycnemu bys zalozil testovaci nick (ja mam treba phprs, vizmuj podpis dole) a on se pod timto nickem zkusil dostat na chat. Uvidime zda jej to pusti ci opet to napise zakaz vstupu bez nicku..

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.