Chat : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Chat?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-09-25, 12:57

Tak do popisu ještě přidej, že je JEN UTF-8 :)

a udělat opravu dle [http://www.phprs.net/forum/read.php?2,38890]

v souboru chatroom.php, je to někde na řádku 168, oprava zní takto:
if ($ja!="" && preg_match("~$ja~i", $z[1]))  $z[1] = "<b>" . $z[1] . "</b>"; 	// tučně pokud mneněkdo osloví nickem

poděkujte pa3kovi, mně už z toho hrabalo :)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 25.09.2013 19:46.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-09-26, 13:39

tak jsem martymu poslal snad koněčně kompletně opravenej chat

za ty noční chyby se omlouvám těm, kteří si to už stáhli a teď mi nadávají :-)

Upozorňuji, že to chce zatím pořádně otestovat, protože to, že to jede mně, neznamená, že byste nemuseli mít problém vy

s pozdravem JanVar

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-09-26, 20:29

uz aktualizovano...
i patrik si maknul?
Toz chlapi dik a snad to nekdy u mne v praci zapijem :)


ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-09-26, 23:06

Chyby:
po instalaci -> duplicitní definice IN_CODE (z indexu je načítán obecne) - tam to řve. Řádek v obecné zakomentován.
přihlášení a pokus o vstup do chatu coby čtenář -> Chyba příkazu insert pri zapisu do tabulky rs_active! INSERT Ignore INTO rs_active VALUES('','user','','1380229281','1380229281','127.0.0.1') - chyba se objeví při použití MySQLi

Prozatím jsem neopravoval, takže jsem tady skončil. Někdy zase budu pokračovat.

Při rozšíšení (MySQLi) nefunguje chat vůbec.


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava Lonanek v 27.09.2013 07:28.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-09-28, 18:44

:LOL:
tak to se přiznám, že na MySQLi jsem to netestoval vůbec. Na MySQL to jelo na třech serverech bez problému
(Dva *NIX-ový, jeden na WIN-XP)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 28.09.2013 18:46.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-09-28, 21:08

Náprava je velice jednoduchá.
Ve všech příkazech SQL chybí maličkost - , $GLOBALS["dbspojeni"] - ta je pro MySQLi nutností. MySQL dotazy fungují i bez ní, ale MySQLi ne!

Co se týče obecne.php - stačí zakomentovat (odstranit) definici - define("IN_CODE",true); - její testování také není nutné, protože následně je volán config.php, který ochranu před spuštěním bez konstanty obsahuje.


No a je to. :lol:

Stahovat upravený chat můžeš odtut


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Lonanek v 28.09.2013 21:13.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-09-29, 01:37

super, je vidět, že phpRS neumře :-)

jo, a dík za rozšíření mých znalostí, poslední dobou vlastně moc MySQL nepoužívám, jen držím staré projekty a tohle ani nebylo pro mne.
Zase jsem chytřejší, tohle si ukládám do paměti

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 29.09.2013 01:41.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: ladous (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-09-29, 11:32

Byť si moji modelářští kolegové nakonec vydupali chat, který by byl vázán na DF na PunBB, jsem rád, že jsme dali podnět k modernizazi jednoho doplňku phpRS a že ten chat s chutí využijí jiní, když jste si s tím dali tolik práce.

JanVar napsal/a:
-------------------------------------------------------
> super, je vidět, že phpRS neumře :-)



Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.