Chat : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Chat?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-28, 08:24

A to se ti zobrazi ta hlaska misto celeho chatu, bo jen v okne kde bezi ten chatroom?
nemas ICQ? bude to jiste rychlejsi..

DODATEK: pres ICQ to bylo rychle vyreseno :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava marty v 07.10.2006 09:57.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: vitext (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 09:02

Mám tvoji verzi chatu. Vše fachčí dobře, ale nemohu otevřít admin sekci (určitě nějakou má pro nastavení). Chat otevrám z odkazu ./chat/index.php. To je OK, ale admisistrace.php když otevřu hlásí:
( Tvůj nick je: anonymní, a proto zde nemas co delat, tady muzou pouze admini :-)

Přitom nick mám v obecne.php zadanej ten, který je ve "čtenáři". Či to bere čtenáře ještě od někud z tabulky, samozřejmě rs-ctenari?

Ale plete mě modul "online-ctenari". Ten k tomu patří? Ten mám samostatně v ./phprs/plugin/online-ctenari. Je to dobře?

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 09:54

hojky..
chat je provazany s phprs.
tzn. ze musis byt prihlaseny v redakcnim systemu, aby te to pustilo na chat, (coz predpokladam jsi :-) ), takze zde asi chyba nebude, a spis bych hledal chybu v tom adminovi..
polozim dotaz: kdyz jsi prihlaseny na chatu a chatujes, vidis vedle smajliku odkaz na administraci ?? pokud ano, at presto te to nepusti do administrace, chyba bude asi u mne ve scriptu, pokud ale ne tak mozna mas zle nastaveneho admina chatu.
jmeno administratora chatu najdes uplne nahore v obecne.php
viz:

/* ============ Nastavení ============ */
$GLOBALS["admin"]=" marty "; // zde se nastavuje administrátor!!
$GLOBALS["radku"]="30";// zde se nastavuje pocet radku v chatu
/* ============ Nastavení ============ */



no a misto jmena marty ktere tam mam ja dej svuj nick pod kterym chodis na chat.
tolik asi v kostce, co mne ted z hlavy napada.
tak si to jeste jednou zkontroluj a uvidis

a modul (plugin) online ctenari?
ten neni podminkou aktivovat, je to jen doplnek k chatu, at ostatni ctenari vidi kdo vse chatuje :-)

ps: jakou mas verzi phprs?

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava marty v 07.10.2006 10:00.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: vitext (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 13:17

Ahoj!
Díky moc za obsáhlou odpověď.
Samozřejmě v red. systému phpRS jsem přihlášený jako admin, takže tento nick musí být stejný s přihlášením do adminu CHATu, že jo... no zazmatkoval jsem.
Asi tedy mám renonc v tom nicku, mrknu se na to a dám vědět.


Květoš Vícha | pc-politika |

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: vitext (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 13:27

Jedu na platformě PHP 5.1
Mám phpRS 2.8.0
Vedle těch smajlíků není vidět admin!

Květoš Vícha | pc-politika |

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: vitext (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 13:42

Tak už pokrok!
zkusil jsem to jako čtenář.
Po přihlášení na web jako čtenář mi to napsalo:
CHYBNÉ ÚDAJE ,
nick nesedí, zkuste se přihlásit, a pokud jste přihlášeni a váš nick se zde nezobrazje, tak prosím kontaktujte prosím admina

Takže mám špatný nick

Květoš Vícha | pc-politika |

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 16:57

ano, mas pravdu, administrace chatu nevyzaduje podminky aby dotycny byl administratorem ci redaktorem na phprs, do administrace chatu se zadava jakykoliv zaregistrovany ctenar. (pri programovani chatu jsem predpokladal, ze kazdy kdo je admin, ci redaktor, tak ma i svuj pristup na phprs i jako ctenar)

ted k tvemu problemu: muj chat v phprs 280 je funkcni, a pokud si prihlasen na strankach jako ctenar, a pise tu chybu ze ti nesedi nick, tak mozna bude chybka asi nekde u mne- priznavam se ze sem chat netestoval na php5.

nemas nahodou ICQ bo skype? zkusili bychom to online poresit.

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: vitext (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 17:26

Jo, měl jsem před rokem ICQ, číslo 238-786-708. Zkusím to obnovit a zavolám tě. Ď.

Květoš Vícha | pc-politika |

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: vitext (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 18:03

Tak nové ICQ: 355-788-955

Květoš Vícha | pc-politika |

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: vitext (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-07, 18:59

Tak vážení, i když je fotbal my tu testovali s - martym, proč se mi tedy neobjevuje Administrace v CHATu. Tak mě to chytlo! A marty mi velmi pomohl. A zjistili jsme banalitu - měl jsem špatný "nick"!! Ach, jo! Viselo to jen a jen na špatném nicku! Mj. také proto, že jsem si vymyslel malá a velká písmena a ty pak nedodržel v nastavení v souiboru "obecne.php". Takže na takovou záludnost bacha!

Jinak ještě dodávám, že CHAT mi běží na PHP5, ve verzi 2.8.0. Nemusely se dělat žádné úpravy ve skriptu ani v ničem jiném. Takže se můžete klidně mrknou, jak to chodí na mém webu (viz odkaz dole).

CHAT se mi velmi líbí, propracovaná je rovněž Administrace, kterou najdete hned vedle Smajlíků (nahoře) v liště. Bez problému si zabanujete i odbanujete koho chcete. Je to fakt paráda a chatuje se skvěle, mezi odesláním chatu a zobrazením je asi pět vteřin, což je optimální čas. Záleží, jak silný máte stroj. Doporučuji všem.


Květoš Vícha | pc-politika |

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 18:47

Ahoj,
před chvíli jsem měl stejný problém:

nick nesedí, zkuste se přihlásit, a pokud jste přihlášeni a váš nick se zde nezobrazje, tak prosím kontaktujte prosím admina

ačkoliv mi to předtím fungovalo.

Přišel jsem na to, že když jsem šel na [http://neco.cz], tak mi to psalo právě

nick nesedí, zkuste se přihlásit, a pokud jste přihlášeni a váš nick se zde nezobrazje, tak prosím kontaktujte prosím admina

a když jsem pozměnil na toto [http://www.neco.cz], tak fungovalo.

Prostě mi to fakt nefungovalo bez www.:)

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 19:17

do .htaccess napis toto:

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^tvujweb.cz
RewriteRule (.*) [http://www.tvujweb.cz/$1] [R=301,QSA,L]

pak i kdyz napises: [http://tvujweb.cz] ,
tak z toho bude: [http://www.tvujweb.cz]
a jeto :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 19:19

Děkuji.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 19:37

Zkoušel jsem to tam přidat, ale teď mi web nefunguje vůbec.

Mám tam tohle:

RewriteEngine On

# Doplnění lomítka na konci URL

RewriteCond %{REQUEST_URI} !\.[[:alnum:]]+$
RewriteRule ^(.+[^/])$ /$1/ [R=301]

# Podmínky

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteRule ^aktivace-inzeratu/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=aktivace-inzeratu [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/(([0-9]+)-[^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_inz=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&strana=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_kat=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-l([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&lokalita=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-l([0-9]+))?/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&lokalita=$2&strana=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/(([0-9]+)-[^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_kat=$2&id_inz=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_kat=$2&strana=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/([^/]+-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_predka=$2&id_kat=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/([^/]+-([0-9]+))?/(([0-9]+)-[^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_predka=$2&id_kat=$4&id_inz=$6 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/([^/]+-([0-9]+))?/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_predka=$2&id_kat=$4&strana=$6 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/nabidka/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_typ=1 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/nabidka/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_typ=1&strana=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/poptavka/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_typ=2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/poptavka/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_typ=2&strana=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^novy-inzerat/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=novy-inzerat [L,QSA]
RewriteRule ^moje-inzeraty/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=moje-inzeraty [L,QSA]
RewriteRule ^odhlaseni/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=uprava-inzeratu&odhlaseni=1 [L,QSA]
RewriteRule ^pravidla/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=pravidla [L,QSA]
RewriteRule ^prodlouzeni-inzeratu/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=prodlouzeni-inzeratu [L,QSA]
RewriteRule ^uprava-inzeratu/?(vymazani-obrazku-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=uprava-inzeratu&id_del_obr=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^vyhledavani/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=vyhledavani [L,QSA]
RewriteRule ^vyhledavani/(strana-([0-9]+))?/?([^/]+)?/?([^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=vyhledavani&strana=$2&hledtext=$3&dalsi=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^vymazani-inzeratu/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=vymazani-inzeratu [L,QSA]
RewriteRule ^zaslani-zapomenuteho-hesla/([^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=zaslani-zapomenuteho-hesla&emailadr=$1 [L,QSA]


a když tam přidám

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^tvujweb.cz
RewriteRule (.*) [http://www.tvujweb.cz/$1] [R=301,QSA,L]

tak je konec

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 19:41

hmm to je ta inzerce od gorda..
tady ti pomuze jen nekdo pro koho htaccess neni cizi a poradi kde presne ty dva/tri me radky pridat..

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 19:48

No i když to vyhodím a nechám tam jenom ty tvoje řádky tak nefunguje.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 19:50

co nefunguje? chat nebo to automaticke www?

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 19:50

automaticke www.

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 20:12

az budu zitra v praci kuknu do notasu jak to tam mam presne..

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: nová verze chatu v PHPRS
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2011-07-03, 20:17

Děkuji.

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.