Inzerce : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně inzerce?
phpRS - redakční a informační systém
Problém - detail inzerátu se zobrazuje bez kaskádových stylů
Zaslán uživatelem/kou: tkstudent (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-21, 10:41

Nazdárek, detail stránky s inzeráty a detail inzerátů se mi zobrazuje bez kaskádových stylů. Koukněte se na to sami [http://www.re.vbudejovicich.cz] v fs_base a v fs_download jsem přidal do hlavičky potřebné údaje podle návodu-tím to tedy není viz.: zdrojový kód stránky..... děkuji za pomoc ICQ 350 611 093, mail: [email]all@zadara.eu[/email], tel.: 773 987 640. Ten kdo mi pomůže tomu se odměním :-) díííky

Re: Problém - detail inzerátu se zobrazuje bez kaskádových stylů
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-21, 15:12

odstranil jsem za

A) reklamu
B) duplikaci vláken s výkřiky POMOC...

pokud budeš takhle pokračovat, tak se rozhodně dočkáš odpovědi!

Rozhodně si nejdříve přečti tohle

pak sem dej vlastní popis, co jsi s tím dělal, a proč...

hrabat se v cizích stránkách fakt nikoho nebaví, není na to čas

možná by stačilo si doplnit obsah ceeseska o definice

a nastudovat tohle vlákno

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava JanVar v 21.10.2009 15:30.

Re: Problém - detail inzerátu se zobrazuje bez kaskádových stylů
Zaslán uživatelem/kou: tkstudent (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-22, 09:50

není mi někdo schopen poradit????

Re: Problém - detail inzerátu se zobrazuje bez kaskádových stylů
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-22, 12:09

Pro začátek bych doporučoval naučit se číst!!! Až se dostaneš přes tohle, tak si znovu a pořádne přečti příspěvek JanVar a k tomu si přelouskej návod k instalaci inzerce a postupuj pořádně! podle něj.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Problém - detail inzerátu se zobrazuje bez kaskádových stylů
Zaslán uživatelem/kou: tkstudent (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-22, 16:15

Tak pánové Váš systém podpory funguje skvěle. Nikomu nic neporadit se velmi dobře osvědčilo v mém případě. Až bude mít někdo stejný problém jako já tak mu rád poradím. ICQ 350 611 093 [http://www.zadara.eu]

Re: Problém - detail inzerátu se zobrazuje bez kaskádových stylů
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-22, 19:29

Nevím, co máš za problém. JanVar ti duplucitní příspěvky odmazal poprávu. Navíc ti tam napsal, kam máš směřovat svou pozornost. A tvojí reakcí byl jen další zoufalý výkřik. Tak co čekáš?

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Problém - detail inzerátu se zobrazuje bez kaskádových stylů
Zaslán uživatelem/kou: tkstudent (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-22, 20:30

No ja taky nemluvim ani tak o nem, ale spis tak trochu o tobe a dalsich. Radit tady lidem aby se naucili cist to by sis mohl odpustit. Jak se nam ta potrefena husa zase ozvala.......

Re: Problém - detail inzerátu se zobrazuje bez kaskádových stylů
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-22, 21:23

tkstudent napsal/a:
-------------------------------------------------------
> No ja taky nemluvim ani tak o nem, ale spis tak trochu o tobe a dalsich. Radit tady lidem aby se
> naucili cist to by sis mohl odpustit. Jak se nam ta potrefena husa zase ozvala.......

promiň ale momentálně tu kejháš ty... :-)

radu jsi dostal v mém prvním příspěvku.

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU: nastudovat tohle vlákno

a příště prosím použij nejdříve hledání.

Citace:

Váš systém podpory funguje skvěle. Nikomu nic neporadit se velmi dobře osvědčilo v mém případě


systém podpory ti možná (:rofl:) poskytne Microsoft, ale nehledej podporu tam, kde se dájí problémy najít vlastní silou. A když se neumíš zeptat a já ti dal "keywords" tak by sis ho měl alespoň přečíst. Tam je to řešeno a vyřešeno

p.s. Já stále říkám, že by tu mělo být vlákno, kde si kdokoliv zaplatí a někdo další to plátci nainstaluje. Pak by z toho JL alespoň něco měl :rofl:

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Problém - detail inzerátu se zobrazuje bez kaskádových stylů
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-10-23, 12:54

Hm, jsem husa. Doteď jsem většinou slyšel, že jsem jiné zvíře :-D Každopádně, pokud dostaneš radu a místo toho, aby sis ji pořádně přečetl, vkládáš další zbytečný dotaz, tak je něco špatně a pak dostáváš odpovědi, jakou jsem třeba napsal já. A ač ze začátku dosti příkře, nakonec jsem ti tam taky napsal, na co se máš podívat. Ale už to uzavřem, než to tu bude úplně OT. Tečka...

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.