Inzerce : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně inzerce?
phpRS - redakční a informační systém
Chybí lomítko v odkazu
Zaslán uživatelem/kou: Balin.Tomas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-21, 01:39

Zdravím, prosím mohl by mi někdo poradit? Inzertní system v.3, phpRS v. 2.8.1, vše nainstalováno v pohodě až na chyby v odkazech IS. Místo např. [http://inzerce.cz/novy-inzerat/] mě to odkazuje na [http://inzerce.cznovy-inzerat/]
htaccess:

RewriteEngine On
# Doplnění lomítka na konci URL
RewriteCond %{REQUEST_URI} !\.[[:alnum:]]+$
RewriteRule ^(.+[^/])$ /$1/ [R=301]
# Podmínky
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f

RewriteRule ^aktivace-inzeratu/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=aktivace-inzeratu [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/(([0-9]+)-[^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_inz=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&strana=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_kat=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-l([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&lokalita=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-l([0-9]+))?/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&lokalita=$2&strana=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/(([0-9]+)-[^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_kat=$2&id_inz=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_kat=$2&strana=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/([^/]+-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_predka=$2&id_kat=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/([^/]+-([0-9]+))?/(([0-9]+)-[^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_predka=$2&id_kat=$4&id_inz=$6 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/([^/]+-([0-9]+))?/([^/]+-([0-9]+))?/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_predka=$2&id_kat=$4&strana=$6 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/nabidka/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_typ=1 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/nabidka/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_typ=1&strana=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/poptavka/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_typ=2 [L,QSA]
RewriteRule ^inzerce/poptavka/(strana-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=inzerce&id_typ=2&strana=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^novy-inzerat/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=novy-inzerat [L,QSA]
RewriteRule ^moje-inzeraty/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=moje-inzeraty [L,QSA]
RewriteRule ^odhlaseni/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=uprava-inzeratu&odhlaseni=1 [L,QSA]
RewriteRule ^pravidla/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=pravidla [L,QSA]
RewriteRule ^prodlouzeni-inzeratu/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=prodlouzeni-inzeratu [L,QSA]
RewriteRule ^uprava-inzeratu/?(vymazani-obrazku-([0-9]+))?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=uprava-inzeratu&id_del_obr=$2 [L,QSA]
RewriteRule ^vyhledavani/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=vyhledavani [L,QSA]
RewriteRule ^vyhledavani/(strana-([0-9]+))?/?([^/]+)?/?([^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=vyhledavani&strana=$2&hledtext=$3&dalsi=$4 [L,QSA]
RewriteRule ^vymazani-inzeratu/$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=vymazani-inzeratu [L,QSA]
RewriteRule ^zaslani-zapomenuteho-hesla/([^/]+)?/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/inzertnisystem.php?page=zaslani-zapomenuteho-hesla&emailadr=$1 [L,QSA]

Děkuji moc za pomoc.

Re: Chybí lomítko v odkazu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-22, 09:05

Očividná chyba v config.php, chýba ti lomítko na konci $baseadr. Ak je to táto chyba, tiež ti nefunguje napr. hlasovanie v ankete. Mimochodom, pre ukážky domén používaj doménu example.com

Re: Chybí lomítko v odkazu
Zaslán uživatelem/kou: Balin.Tomas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-22, 13:34

pa3k napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Očividná chyba v config.php, chýba ti lomítko na
> konci $baseadr. Ak je to táto chyba, tiež ti
> nefunguje napr. hlasovanie v ankete. Mimochodom,
> pre ukážky domén používaj doménu example.com
>
> | PATRIK JÁN | RZP.SK | APZZS.SK | KOHAPLANT.SK |
> SUJAN.SK | FILMDAT.CVU.CZ | RESETCLUB.SK |
> TRIDENT.SK | OMIETKY.COM |
Omlouvám se, příště uvedu example.com.
Config.php mam v pořádku s lomítkem, ale trochu jsem pokročil.Místo {DOCUMENT_ROOT} jsem dal zpětné lomítko a odkazy začali fungovat, ale třeba při zadání inzerátu se mi nezobrazí ověřovací kod.Co s tím nevíte?Děkuji



Re: Chybí lomítko v odkazu
Zaslán uživatelem/kou: Balin.Tomas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-01-23, 17:08

Prosím uměl by mi někdo poradit??

Re: Chybí lomítko v odkazu
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-01, 22:51

Autor reaguje (i na e-maily) sporadicky, asi už nežije...

Re: Chybí lomítko v odkazu
Zaslán uživatelem/kou: Balin.Tomas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-01, 23:23

ATP napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Autor reaguje (i na e-maily) sporadicky, asi už
> nežije...


???

Re: Chybí lomítko v odkazu
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2009-02-06, 16:19

zije, jen nema cas.. nadevno jsem jej take uhanel kvuli inzerci...

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.