Inzerce : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně inzerce?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:8 z 9
Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-05, 13:18

ATP napsal/a:
-------------------------------------------------------
> archie: já reagoval na "vasek", ne na tebe

Já vím, ale píše, že má ten stejný problém a tak jsem myslel, že by se s tím třeba hnulo k nějakému zdárnému konci.



Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: vasek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-07, 01:17

Ahoj
Pri vlozeni inzeratu me v poradku prijde aktivacni mail s odkazy ale u odkazu Smazání inzerátu je tento vcetne tecky na konci a tudiz nefunkci
[http://............../inzertnisystem.php?akce=formdelinzerat].
Da se to nekde odstranit??

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-07, 11:54

ve složce "lang" je inzertnisystem_cz.php, v něm najdi "Emailové hlášky" a jedna z nich je toto:
"Smazání inzerátu před vypršením doby vystavení, můžete provést na adrese: ".$GLOBALS["baseadr"]."inzertnisystem.php?akce=formdelinzerat.");

Takže ta tvoje tečka je ta poslední v tom řetězci, já jsem tam udělal pouze před tečkou mezeru navíc, takže tam mám ......formdelinzerat .



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava ATP v 07.01.2008 11:55.

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: vasek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-01-18, 23:27

Super díky, ta mezera stačila a je to OK.

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: Tom_AG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-04, 22:20

Zdravím všechny a obzvlášť autora inzertního systému.

Dnes jsem řešil na svém webu následující problém. K inzerátu byla přiložena fotografie, ale nezobrazila se. Tušil jsem v čem by mohl být problém a po kontrole přes FTP se to potvrdilo. Přiložená fotografie měla ve svém názvu použitou diakritiku. To bude pravděpodobně dělat problém na každém Linuxovém serveru. Při této kontrole jsem si všiml ještě další věci. Podezřele moc souborů v adresáři kam inzertní systém ukládá obrázky. Po jejich prohlédnutí jsem zjistil, že se zde nachází i obrázky už dávno smazaných (prošlých) inzerátů. Také zde byly uloženy pracovní kopie obrázků, které se následně zmenšují (tmp_*.*)

Tady jsou mé návrhy na úpravy v případné další verzi:
1.) odstranit diakritiku z názvů přikládaných souborů a převést všechna písmena na malá.
2.) společně se smazáním inzerátu z databáze smazat i odpovídající obrázek.
3.) zkontrolovat, zda inzertní systém po sobě správně maže pracovní kopie obrázků.

Díky za tento skvělý plugin!

Tom_AG
www.Stříbro.net

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: gord007 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-05, 16:11

ad1) Fce pro odstranění diakritiky z názvů byla zahrnuta již od verze 2.1.3... nechápu jaktože to nefunguje.. sám jsem teď zkoušel vložit obrázek ěščřžýáíéĚŠČŘŽÝÁÍÉ.jpg a uložil se jako escrzyaieescrzyaie.jpg

ad2) zde je opravdu chyba a už jsem ji opravil, ale nová verze jen kvůli tomu zatím nebude...

Oprava:
řádek 75 obsahuje
unlink($pole_neakt["obrazek"]);

NAHRADIT za:
unlink($pole_staz["obrazek"]);


ad3) dočasné soubory s tmp v názvu se mažou, ale pokud inzerent vloží větší fotku, může se stát, že skript neproběhne až do konce a tento dočasný soubor tam zůstane...

[http://www.rozsec.cz] - [http://www.czechppm.cz]

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: jarda99 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-05, 16:41

Ahoj,

prosím zkušenější o radu - potřeboval bych nastavit stránky tak, aby se automaticky přesměrovaly na www.xyz.cz/inzertnisystem.php, tzn. aby se hned zobrazil výpis inzerátů. Dá se to nějak jednoduše nastavit? Programovat moc neumím, ale snad to nějak zvládnu.

Děkuji

Jarda

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: jarda99 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-06, 08:29

Prosím ještě o jednu radu nebo o nasměrování, kde najdu další info. Firefox mi zobrazuje jednotlivé inzeráty špatně - jen s malou mezerou pod sebou, takže jsou vidět přes sebe. IE a Opera jsou OK. Když se dívám na jiné inzertní systémy, tak je to taky OK, problém je tedy u mě.
Možná už se to tady řešilo, ale nenašel jsem. Nevím, co s tím. :(

Děkuji

Jarda

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: Tom_AG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-06, 16:21

To gord007: Díky za rychlou reakci. Tu diakritiku ještě prověřím a dám vědět.

Tom_AG
www.Stříbro.net

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: Tom_AG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-11, 22:06

gord007 napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ad1) Fce pro odstranění diakritiky z názvů byla
> zahrnuta již od verze 2.1.3... nechápu jaktože to
> nefunguje.. sám jsem teď zkoušel vložit obrázek
> ěščřžýáíéĚŠČŘŽÝÁÍÉ.jpg a uložil se jako
> escrzyaieescrzyaie.jpg

Tak problém byl v tom, že jsem při nějakém upgradu zapomněl převést soubory z kódování UTF-8 na Win1250, které používám. Funkce Diakritika(), která odstraňuje čárky a háčky z názvu souboru pak zákonitě nefungovala, tak jak měla. Omlouvám se za zbytečnej rozruch. Chyba byla na mojí straně.

Tom_AG
www.Stříbro.net

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-12, 09:34

gorde, mimo veci jenz resime soukrome, neslo by udelat moznost vkladani vice fotek?
aspon 3? Je to urcite narocnejsi udelat, ale zas by to potesilo lidi, kteri tu vec (auta, moto) foti z ruznych sran, ci tm chteji vlozit i nejaky detal skrabance, bouracky..atd.... ale take tam chteji mit celkove foto.

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: slovforest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-18, 20:36

Zdravím, prosím vás čo treba spraviť pri prechode z verzie 2.0.9 na 2.1.9.? Vyrieši tento prechod môj problém zo zobrazovaním inzercie v mozile a firefox? Používam 2.8.1. - www.awald.sk

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-19, 14:55

přimlouvám se taky za možnost více foto :)

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: šimi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-19, 12:29

Mám problém po nainstalování Inzertního systému mě to vyhodí následující chybu:

Fatal error: Cannot redeclare antispam() (previously declared in /3w/wz.cz/s/sdhkurim/config.php:93) in /3w/wz.cz/s/sdhkurim/inzertnisystem_fce.php on line 85

Myslel jsem, že to budou dělat uvozovky, který tam jsou, ale nedělaly. Můžete mi poradit kde je chyba?

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: jirina (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-15, 21:50

Inzerce je skvělá. Měl bych takovej dotaz. Je možné nějak jednoduše z toho vyhodit to potvrzování přes mail? Prostě aby po vložení inzerátu se inzerát hned zveřejnil.

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: zool (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-16, 19:09

To: jarda99

Měl jsem podobný problém a vyřešil jsem ho tím, že jsem upravil css inzerce, viz.


původní:
.block_deska {
  font-size:x-small; BACKGROUND-COLOR: #f0f6ff; PADDING: 0px 5px 5px 5px; MARGIN: 0px; BORDER: solid #003F86 1px; TEXT-ALIGN: left; OVERFLOW: hidden; OVERFLOW: visible; HEIGHT: 1%;



upravený:
.block_deska {
  font-size:x-small; BACKGROUND-COLOR: #f0f6ff; PADDING: 0px 5px 5px 5px; MARGIN: 0px; BORDER: solid #003F86 1px; TEXT-ALIGN: left;



Od té doby je to v pohodě :-)

--------------------------

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: Tom_AG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-21, 09:14

Také by se mi líbila možnost přidání více fotografií k inzerátu. Ale jen pro registrované čtenáře, aby měli zase nějakou tu výhodu.

Tom_AG
www.Stříbro.net

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: ZdenekPNJ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-27, 13:17

Zdravím,
měl bych takový malinký dotázek a možnost na vylepšení.

1.
Jelikož se jedná o inzertní systém, nešlo by kromě kategorií přidat také vložení KRAJE, OKRESU NEBO MĚSTA a to buď formou rozbalovacího menu nebo napojením na klikací mapu ČR.
Kdyby jste někdo měl nápad jak to udělat, bylo by to skvělé.

2. Jak by šlo udělat zobrazení fotky přímo v přehledu inzerátů.

3. A taky se přimlouvám za více fotek:-))))

Děkuji za rady a nápady

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: ZdenekPNJ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-27, 19:57

Tak se mi podařilo udělat zobrazení obrázku ve výpisu inzerátu a přidat i třídění dle okresu. Kdyby někdo měl zájem, napište.

Re: Inzertní systém - 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: ZdenekPNJ (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-30, 17:51

Tak jsem ještě přidal pole vyhledávání podle ceny OD - DO do vyhledávání v inzerátech tak, aby si uživatel nemusel procházet pro něj cenově nezajímavé inzeráty.
Jinak platí to, co jsem napsal předtím. Pokud budete mít zájem, tak mi jen napište na e-mail ZdenekPNJ@seznam.cz a já Vám tyto skripty zašlu a nebo pokud by byl zájem, tak je sem vystavím.

Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:8 z 9


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.