CKeditor : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně CKeditoru/FCKeditoru pro phpRS?
phpRS - redakční a informační systém
FCK editor a phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: kreion (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-20, 18:40

zdravím,
nebudem sa pýtať ako nainštalovať FCKed itor :o) na phprs 2.8.1, lebo to by som znova dostal len mudru odpoved typu: pouzi vyhladavanie, pozri google a podobne. JA som vyskúšal už všetko a všekty návody a žiaden mi nepomohol. Preto sa chcem spýtať, kto mi je ochotný mi admina a articles ochotný upraviť ktorú to má mať, lebo fakt som už na pokraji infarktu. A prosím, ak niekto môže tak nech napíše jeden skutočne normálny podrobný návod na inštaláciu FCKed editoru na phprs 2.8.1, lebo čo som našiel to je kôpka čiastočných návodov, teda žiadna skutočná podpora pre neskúsených ľudí. :(

ináč, jak som to implementoval ja tak keď idem do článkov mi akurát vybehne v prehliadači chybová hláška: "Panel nástrojů "MyBasic" neexistuje"

:(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava kreion v 20.07.2008 18:43.

Re: FCK editor a phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-20, 23:23

Uprav si fckconfig.js tak, že pridáš:
FCKConfig.ToolbarSets["MyBasic"] = [
	['Source','Bold','Italic','-','OrderedList','UnorderedList','-','Link','Unlink'],
	['JustifyLeft','JustifyCenter','JustifyRight','JustifyFull'],
	['Undo','Redo','-','Find','Replace','-','SelectAll','RemoveFormat']
] ;

Re: FCK editor a phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-21, 12:28

Najlepšie informácie a rozsiahla dokumentácia je tu: [http://docs.fckeditor.net/FCKeditor_2.x/Developers_Guide]
Pre úspešnú implementáciu do akéhokoľvek publikačného systému nič iné nepotrebuješ. JavaScriptová inicializácia je najjednoduchšia a nejvhodnejšia z hľadiska usabiulity a prístupnosti. [http://docs.fckeditor.net/FCKeditor_2.x/Developers_Guide/Integration/JavaScript]

Re: FCK editor a phprs 2.8.1
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-30, 12:17

Chybne nastavená cesta v inicializácii editora.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.