CKeditor : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně CKeditoru/FCKeditoru pro phpRS?
phpRS - redakční a informační systém
FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: Skelton (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-13, 20:10

Mám problém z FCKeditorem a to přesněji s uploadem obrázku na server. Normálně určim obrázek, který chci uploadova, kliknu na upload, ale on se nenahraje ani to nenapíše žádnou chybovou hlášku. Nevíte někdo co s tím ? mě už vážně nic nenapadá.

Re: FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: xcom2 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-14, 18:18

Sem na tom stejne. Vyresil jsi to nejak? nebo muze nekdo poradit? Na Localu OK, jak to dam na Web nejde - CHMOD nastaven

Re: FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: ATP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-14, 23:05

jeden z důvodů, proč jsem zdrhl z Pipni...

[http://infoportal.oslavany-cz.eu/]

Re: FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: xcom2 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-11-15, 07:19

No me to dela jak na "pipni" tak na "stationu" takze v tom to nebude - vse se na to neda svest

2 Skelton: Tak ja to vcera rozjel! Napis, presnou adresu, hod sem 2x config.php z Filemanageru cili Uploadu/browser slozky

Mrknu na to, kde by si to mohl mit spatne, nebo si pohraj s timto v config.php:

$Config['UserFilesPath']

Re: FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-01-02, 19:26

Ahoj,
nevíte někdo, jak tento problém vyřešit? Ze dne na den mi to přestalo fungovat. Mám to na endoře, ale na jiných účtech endory to maká.
Oba účty jedou na php 5.3.17. Mysql 5.5.27.
Děkuji za každou radu.

Re: FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-01-02, 19:56

Tak jsem dodatečně ještě zjistil, že na tom serveru co nefunguje upload obrázků v fckeditoru, nefunguje ani upload do fotogalerie viz příloha. Zkoušel jsem na server nahrát ze zálohy fckeditor, ale neponhloto.

Na řádku 512 toho souboru je:
copy($this->obrazek_nazev_novy,$this->obrazek_nazev_novy_nahled); // zkopirovani jeste jednou - nahled



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava roman v 02.01.2013 20:20.

Přílohy: failed.jpg (18kB)  
Re: FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-01-03, 06:42

Na Endora byl problém se servery, také i z důvodu přidání nového Free programu, který je platný od 1.1.2013.
Je otázka na kterém serveru hostujete. Zákazníci jsou neukáznění a také dochází k napadání serverů a jejich nadměrnému přetěžování.

V současné době by měl být problém již vyřešen. Pokud i nadále máte problémy, obraťte se na podporu Endora


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-01-03, 07:13

Děkuji za odpověď, netušil jsem, že bude problém na endoře, ale musím tedy říct, že za ty roky co tam mám několik webů jsem neměl problémy až teď a to dvakrát. Jeden web mi, respektive mému známému bezdůvodně zablokovali pro porušení pravidel a na tomto Linux endora.miton.cz 2.6.18-308.13.1.el5.centos.plus #1 SMP Tue Aug 21 18:54:58 EDT 2012 x86_64, na kterém pracuji denně nešel upload, nicméně nevím jak jste to věděl, ale už vše funguje. Děkuji za odpověď. Ještě, že jsem to nezačal !rozebírat". Jinak mimo tedy mojeid, což je hrozná blbost jsem s endorou nadmíru spokojen.

Re: FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: Lonanek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-01-03, 07:57

Je to OT, ale bezdůvodné zablokování neexistuje. Pokud někdo poruší pravidla (nepíšete jaké), pak to není bezdůvodné...
Co se týká mojeID, není podmínkou na Endora jej mít!
Je pravda, že CZ.NIC není do dnešního dne schopná odstranit bezpečnostní problém, který spočívá v přihlášení pomocí služby, ale již tento systém nedokáže uživatele relevantně odhlásit od této služby a tak i po odhlášení z webů, kde se pomocí mojeID přihlašujete, zůstanete přihlášený na mojeID - bez Vašeho vědomí!!!


* Klub kuželkářů Zálabák, Hankova 62, 503 03 Smiřice (Endora) * X X * Stránky ČZS ZO Třešňovka2 * X X * Cvičný phpRS web (WZ) * X X * Testovací phpRS web (WZ) *
* cvičná verze phpRS v 2.8.2 * X X * testovací web CMS *

Re: FCKeditor - Upload obrázku na server
Zaslán uživatelem/kou: (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2013-01-03, 16:15

K zablokování opravdu došlo bezdůvodně. Omluva s opětovným uvolněním je pro mě dostačující, všichni jsme omylní. O mojeid jsem to myslel tak, jak jste popsal, samozřejmě vím, že v měsíci prosinci došlo k domluvě, že je možné na mojeid mít více účtů endora.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.