CKeditor : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně CKeditoru/FCKeditoru pro phpRS?
phpRS - redakční a informační systém
FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: kolcaba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-09, 23:38

Chtěl bych se zeptat, zda je tento phpRS WYSIWYG editor funkční i v phpRS 2.8.1.? Nedaří se mi ho správně nastavit, i když postupuji přesně podle návodu (aspoň doufám). Když ho nainstaluji, tak se mi v sekci editace článku objeví jen rozházený text a několik ikon WYSIWYG editoru. Pokud je funkční i v phpRS 2.8.1., nenapadá někoho co dělám špatně?

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-10, 01:34

Samotný FCKeditor samozrejme funguje OK, pretože nemá nič spoločné so systémom na ktorom beží. Horšie to ale bude s pluginom pre iné verzie phpRS. Oveľa jednoduchšie ako inštalovať plugin, je JavaScriptová implemetácia na textarea v aarticles.php. Tak ho používam ja a nemám roblém. Návod ako na to je tu na fóre alebo v dokumentácii k FCKeditoru.

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: kolcaba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-10, 12:28

v dokumentaci FCKeditoru jsem našel jen návod podle kterého jsem to zkoušel já. Můžeš mi prosím dát odkaz na ten návod který by měl být zde na foru?

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-10, 13:22

napríklad tu: [http://www.phprs.net/forum/read.php?32,18231,18316#msg-18316] alebo si daj vyhľadať:

var oFCKeditor = new FCKeditor

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-10, 13:36

Implementácia pomocou JavaScriptu sa nemení, jej výhoda je v tom, že tá úprava je vždy rovnaká pre všetky verzie phpRS a dá sa aplikovať na akúkoľvek oblasť s textarea - v novinkach, kdekoľvek - princíp je rovnaký ako v tom popise.

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: kolcaba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-10, 13:55

dík moc za rady, už to jdu zkusit

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: Petr008 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-27, 08:00

tak jsem to zkusil podle návodu, vložil jsem přímo do aarticle uvedený kód v 2.8.1 a ejhle, ono to funguje při vydání nového článku vše krásně a korektně naběhne. Byl jsem spokojen.
Pak jsem chtěl večer upravit již dříve vydaný článek a kde tu nic, tu nic. Asi jsem přehlédl nějakou funkci a měl jsem to upravit na více místech.....
Tak víte, co budu dělat dnes večer :- D hledat další chybu a nadávat si, proč jsem nezůstal u již osvědčených a pro mě skvělých 2.6.5.
Už vím, proč jsem u nich nezůstal, kvůli komentářům, ocharěn proti komentářovému spamu, kde už 2.6.5 nestíhala a kvůli šťourání se v nových věcech :-D.

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: filadelfi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-27, 10:48

do aarticle uvedený kód v 2.8.1 musíš dať 2x pre vkladanie aj pre editáciu !! funguje to OK.

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: Petr008 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-28, 01:34

jjo, jen co jsem to tady dopsal, zkousel jsem to znovu a slapalo to, to se stává :-D

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: Tom_AG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-05-04, 15:09

Přesunuto do sekce FCKeditor ...

Tom_AG
www.Stříbro.net

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: Luba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-22, 20:06

Chci si jen zeptat zda vám funguje phpRS značka <obrazek> ???? Mě toiž ne, sice se tam toho dá hosně nastavit ale jsu linej a navic při uploadu obrázku hlásí chybu v nějakm&#255;m souboru .xml

Re: FCKeditor a phpRS 2.8.1 ?
Zaslán uživatelem/kou: JayJay (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-01, 19:59

Zobrazuje se mě po přidání článku
Vložení nového článku

Error C1: Akce neproběhla úspěšně!



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.