CKeditor : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně CKeditoru/FCKeditoru pro phpRS?
phpRS - redakční a informační systém
Firefox vr. IE
Zaslán uživatelem/kou: Jitkara (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-03, 16:13

Pročetla jsem to tu sem i tam, ale nenašla jsem pro sebe odpověď. V 2.8.1 jsem přidala FCK, všechno je fajn, až na iBrowser - v IE jede vše OK, ve FF vyberu obrázek, potvrdím a není v článku nic, ani v kódu se nic neobjeví.
Nevíte někdo, co s tím?

A ještě jednu hloupou otázku - když používám FCK, tak nelze použít <obrazek ...> z phpRS? Aspoň mně se prostě vypíše jako text :-(

Díky za váš čas.

Re: Firefox vr. IE
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-05, 10:59

lze to přepnout do html a tam to vložit. Ale v konfiguraci editoru to někde je nutné povolit, aby se to potom nemazalo. Neřeknu Ti takhle z hlavy ale nějaká volba tam je. Používám u webů jak Tiny , tak FCK a vkládat obrázky z interní galerie tam do článků lze. Nicméně se při editaci nezobrazí...


Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: Firefox vr. IE
Zaslán uživatelem/kou: mensa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-08, 01:05

Ahoj

Mám úplně stejný problém jako Jitkara,prošel jsem to tu skrz na skrz,ale nic mi nepomohlo,prosím o radu,jak opravit,aby mi ve firefoxu šel vložit obrázek z ibrowseru,můžu uploadovat,měnit a všechno,ale když dám vložit,tak nic, v IE je to v pořádku.

Co jsem tak zjistil tak je to asi někde touto částí souboru ibrowser.php ,ale nevím čím:

// save image to wysiwyg editor and close window
window.returnValue = args;
window.close();

if (iBrowser.isGecko) { // Gecko
<?php
if (!empty($_REQUEST['callback'])) {
echo "opener." . @$_REQUEST['callback'] . "('" . @$_REQUEST['editor'] . "',this);\n";
};
?>
}

Po tom co dám Vložit obrázek,tak se nic neobjeví a pokud se kouknu do Firebugu v FF tak tam vidím toto:

// save image to wysiwyg editor and close window
window.returnValue = args;
window.close();

if (iBrowser.isGecko) { // Gecko
opener.iBrowser_callback('[object Object]',this);

}

Jestli někdo ví co s tím,byl bych mu moc vděčný. Díky za rady.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava mensa v 09.02.2008 19:29.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.