Kniha Hostů : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně knihy hostů?
phpRS - redakční a informační systém
Neběhá Čeština
Zaslán uživatelem/kou: Mr.Panoramix (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-16, 17:29

Zdravim mam phpRS 2.8.1 (utf-8) a když jsem nainstaloval Guestbook , tak po přidání příspěvku mi blbne diakritika.
Dodávám že blbne jen v výpisu příspěvků, jinak na celých stránkách běhá normálně.Prolez jsem soubory , jestli neni některej uloženej ve špatnym kódování a nic jsem nenašel.Databáze je taky v pohodě. Nevíte prosim čim by to mohlo bejt ?

Díky moc Mr.Panoramix

Re: Neběhá Čeština
Zaslán uživatelem/kou: Mr.Panoramix (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-26, 14:51


Tak jsem konečně zjistil , že tu diakritiku rozhazuje šablona, protože má napsaný charset=utf-8 , když tam hodim windows-1250 tak to sice běhá , ale vzhledem k tomu že web je dělanej v kodování UTF-8 je to dost velkej problém, nu což snad se najde někdo kdo aspoň odepíše kde přibližně by to mohlo bejt. předem díky Mr.Panoramix

Re: Neběhá Čeština
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-09-26, 18:46

skús toto

Re: Neběhá Čeština
Zaslán uživatelem/kou: Mr.Panoramix (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-01, 19:21

Díky , ale bohužel v souboru lengine.php to nebylo. Zkusil jsem hodit celej web do kódování windows-1250 (předtim bylo utf-8) no a stejně to neběhá, ale když do fs_base.sab ( šablona) hodim kódování utf-8 tak mi guestbook běhá. Takže je problém úplně někde jinde. Kdyby vás náhodou někoho něco napadlo tak se pls ozvěte.

Re: Neběhá Čeština
Zaslán uživatelem/kou: Mr.Panoramix (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-10-09, 20:41

Tak jsem to vyřešil , dělal to plug-in online_ctenari. Ale pokud jsem místo něj dal plugin Showlogin hned to běhá jak má díky všem za příspěvky, kterejma ste se mi snažili pomoc.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.