Kniha Hostů : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně knihy hostů?
phpRS - redakční a informační systém
Pridavat prispevky mozu len registrovani
Zaslán uživatelem/kou: cuco11 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-02, 20:18

Ahojte, chcel by som sa opytat ako by bolo mozne upravit knihu navstev tak aby bolo mozne pridavanie prispevkov len registrovanym ale aby bola kniha navstev dostupna vsetkym, nakolko neovladam php by som poprosil aj o nacrt uvedenej upravy.

Dakujem

Re: Pridavat prispevky mozu len registrovani
Zaslán uživatelem/kou: cuco11 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-16, 10:03

No tak diky za rady, nakoniec som si to urobil horkotazko sam, len ma kvari jeden problem, do knihy ktora sa zobrazi neregistrovanemu som dal rovno prihlasovaci formular, a potreboval by som poradit ako to urobit aby sa mi po uspesnom prihlaseni zobrazila opät stranka s knihou navstev nie uvodna stranka. Mam phpRS 2.65. Dakujem

Re: Pridavat prispevky mozu len registrovani
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-16, 21:56

taky mam v planu to udelat, ale az za 4 tydny.... v sobotu totiz odjizdim na dovcu a pak tyden nebudu mit cas na nic a pak to chci mit taky toz na to nabehnu, cauky
jo a bude to snad fungovat ta ze se to vrati vzdy tam odkud se dotycny lgoval, ( z fora, clanku, guestbooku, atd)
cauky

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Pridavat prispevky mozu len registrovani
Zaslán uživatelem/kou: cuco11 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-16, 22:02

Fajn ze si sa ozval, az to budem mat prosim zverejni uvedenu upravu na fory aj ked to bude az za 4 tyzdne. Diky cUCo



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.