Kniha Hostů : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně knihy hostů?
phpRS - redakční a informační systém
Email o novém příspěvku
Zaslán uživatelem/kou: aggi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-07, 00:24

Prosím, neví někdo kde se nastavuje email, který se pošle když někdo vloží do knihy navštěv nový vzkaz?
Zajedno mě tam zlobí kodování češtiny, a za druhé mi přichází oznámení z více stránek, tak nevím odkud to vlastně bylo. Chtěl bych si tam nastavit vlastní text.
Dopředu dík za radu.

Re: Email o novém příspěvku
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-12-07, 15:03

v guestbook.php hladaj spojenie mail

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Email o novém příspěvku
Zaslán uživatelem/kou: aggi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-06, 20:55

No tak jsem to nenašel :( V souboru guestbook.php se slovo mail opakuje hodně, ale nic z toho nevypadá že by mělo za úkol poslat mejlíka... :(

nějaká bližší nápověda?? Prosím...

Re: Email o novém příspěvku
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-04-25, 23:59

Jestlis to ještě dodnes nenašel, tak musíš hledat toto :
$mail = 0; //1- odeslání 0- neodeslání info.mejlu že byl přidán příspěvek
Jestli to tam máš, tak musíš tu nulu přepsat na jedničku. A jestli to tam nemáš, kdyžs to nenašel, tak nevím.

Re: Email o novém příspěvku
Zaslán uživatelem/kou: aggi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-05, 10:11

JJ, to jsem našel, ale ani tak mi nešlo o to aby se mi posílal nebo neposílal mejl o tom že je přidaný nový příspěvek. Ale aby se mi objevilo něco jiného než toto ve zprávě:

odeslan novy přispěvek() od()

A v hlavičce byl uveden servr na kterém běží databáze.


Zajedno provozuju víc phpRS na jednom servru, takže ani nevím, z kterých stránek to přišlo a za druhé nevím kdo a co napsal...

Jednu upravu, která byla popsaná až po mém první dotazu jsem našel v tomhle topicu [http://www.phprs.net/forum/read.php?13,27956,27979] a funguje tak že se vypíše v mejlu autor i příspěvek, takže první krok by byl udělán.
Teď jdu koumat jak to udělat aby se v hlavičce vypsala baseadres z configu, případně aby se objevila i v těle zprávy e-mailu.

edit:
Nakonec jsem to upravil v guestbook.php na řádku 182 takto:

mail($GLOBALS['redakceadr'], GB_KNIHA_NAVSTEV." - ".GB_NOVY_PRISPEVOK, $GLOBALS['guestbook']->name." ".GB_NOVY_PRISPEVOK_TEXT." (".$GLOBALS['guestbook']->date.") na stránkách ".$baseadr."guestbook.php\n\n".$GLOBALS['guestbook']->message."");



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava aggi v 05.09.2007 10:18.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.